fbpx

Батько покинув сім’ю, побачивши обличчя новонародженої дочки. Але коли вона виросла, сталося диво!

21 рік тому в місті Новий Уренгой на світ з’явилася дівчинка на ім’я Катя Неженцева. Коли Ірина, мати новонародженої, побачила обличчя своєї крихітки, то сильно злякалася: воно все було всіяне глибокими зморшками. Чоловік Ірини, зрозумівши, яка народилася його дочка, вирішив, що не зможе витримати такого випробування і залишив сім’ю напризволяще.

Медики були впевнені, що дівчинка страждає вкрай рідкісним генетичним захворюванням – прогерією – при якому виникають зміни шкіри, пов’язані з передчасним старінням організму. Якщо вірити статистичним даним, в світі налічується не більше сотні людей з таким діагнозом. Як правило, люди з такою недугою приречені жити не дуже довго. Але це зовсім не про Катю!

Все життя вона терпіла насмішки і знущання однолітків, адже ще з дитинства її обличчя виглядало як баб’яче. «Я постійно запитувала себе, за що мені все це, але відповіді не знаходила», – одного разу поділилася Катя в інтерв’ю. «Тоді я вирішила завойовувати людей не зовнішністю, а розумом, добротою і чарівністю. Найголовніше в кожній людині – душа ».

Бойовий настрій допоміг дівчинці не здаватися. Завдяки неймовірній харизмі і стійкому характеру вона знайшла справжніх друзів, яким було все одно, скількома зморшками поцятковано її обличчя.

Випадок Каті настільки унікальний, що в 2011 році їй вдалося потрапити в якості гостя на відому передачу центрального телебачення. Після цього дівчинкою з особою бабусі зацікавилися провідні пластичні хірурги країни. Зваживши всі за і проти хірургічного втручання, Катерина таки лягла під ніж. Вона підтягла овал обличчя, змінила форму очей і носа.

Кардинальні перетворення в зовнішності нібито розкрили дівчину. Але це ще далеко не кінець історії. Незважаючи на недугу, Каті вдалося зустріти того єдиного і зіграти весілля. Звела їх доля цілком випадково: Денис просто хотів подзвонити і помилився однією цифрою в номері. Так банальна неуважність переросла у велике кохання. Чоловік Каті стверджує, що в дружині є особливий шарм, якого він раніше не зустрічав ні в одній жінці!

Коли Катя завагітніла, лікарі побоювалися, що дитина може успадкувати її хворобу. Однак все обійшлося, і недавно вона подарувала світові сина, якого назвала Гліб. «Бог нагородив нас з чоловіком чудесним сином – що може бути краще?» – Не вірить своєму щастю Катя.

Читайте також: ДИТИНА 20 ХВИЛИН КУПАЛАСЬ В КАЛЮЖІ, ПИЛА З НЕЇ ВОДУ І НЕ ХОТІЛА ОДЯГАТИСЯ (ВІДЕО)

Історія цієї дівчини надихає і натякає на те, що ніколи не можна здаватися. Щастя – це не подарунок долі, а вибір кожної людини. Приклад Каті вчить, що навіть страшна недуга не може забрати у тебе права бути щасливим. Згоден з нами? Тоді поділися неймовірною історією дівчинки з особою бабусі з усіма знайомими!

дитя1 дитя2 неженцева неженцева1

Джерело.

You cannot copy content of this page