fbpx
Дозвілля
Багатодітна мати активно худла, не знаючи, що вона на 7-му місяці вагітності (фото)

36-річна жінка сіла на рослинну дієту, займалася в тренажерному залі, але нічого не допомагало скинути зайву вагу

Неймовірний випадок стався у Великобританії. 36-річна Нікола Роблес-Хьюсон худла кілька місяців, але живіт ніяк не зменшувався. І лише за місяць до пологів вона дізналася, що весь цей час вона була вагітна, за матеріалами видання Сьогодні

Мати п’ятьох дітей з міста Лонг-Страттон, Норфолк, довгий час боролася із зайвою вагою і зрештою, в жовтні 2016 року, вирішила пройти програму зі схуднення, засновану на рослинній їжі: в малій кількості дозволяється м’ясо і риба, але основна їжа – це овочі та фрукти. 36-річна Нікола Роблес-Хьюсон хотіла схуднути на 20 кг, і вже в січні її вага зменшилася на 6 кг, але живіт продовжував залишатися великим.

Тоді жінка подумала, що це через нову дієту, від якої у неї були гази, і продовжила займатися в тренажерному залі, – передає Лайф.

Коли ж вона розповіла про своє самопочуття подрузі, яка сиділа на схожій дієті, та порадила їй негайно пройти тест на вагітність. Нікола була в шоці і вже через місяць народила хлопчика на ім’я Андрес, на дев’ять тижнів раніше терміну.

“Я була в цілковитому шоці. У нас і так п’ятеро дітей і всього три ліжка в будинку. Я й гадки не мала, як ми впораємося ще і з шостим. Але Андрес – чудова дитина. І зараз ми не можемо уявити своє життя без нього” , – розповідає Нікола.

Читайте також: СХУДЛА ДО 35 КГ, ЧЕРЕЗ РІДКІСНУ ХВОРОБУ МОДЕЛЬ ПОМЕРЛА ВІД ВИСНАЖЕННЯ: ШОКУЮЧА ІСТОРІЯ (ВІДЕО)