fbpx
Історія
Схудла до 35 кг, через рідкісну хворобу модель померла від виснаження: шокуюча історія (відео)

Ліза Браун, 34-річна колишня модель з Вісконсіна, США, яка за останні кілька років жахливо схудла і важила всього 35 кілограмів, померла від виснаження.

Про це журналу People повідомив чоловік дівчини, який був з нею до самого кінця.

“Останнє, що я сказав їй – будь вільною. Я страшенно по ній сумую”, – зізнався Патрік.

У Лізи було рідкісне захворювання, яким у всьому світі страждають всього 400 чоловік, – синдром верхньої брижової артерії, або синдром Уілкі, в результаті якого утворюється непрохідність дванадцятипалої кишки.

За три роки вона втратила більше половини своєї ваги. Ліза мучилася від постійних болів і повільно вмирала від виснаження, а лікарі були безсилі їй допомогти.

Ті, хто не знав про її захворювання, думали, що у дівчини анорексія і вона сама себе довела до такого стану, але це не так. При синдромі Уїлкі відбувається здавлювання дванадцятипалої кишки між верхньою брижовою артерією і аортою, і їжа не проходить.

Останнім часом Ліза говорила, що у неї більше немає сил і смерть була б порятунком.

Лиза с мужем Патриком

Її життя складалося вдало: красуня під метр вісімдесят працювала моделлю, закінчила коледж і магістратуру, вийшла заміж. Але незабаром після свого 28-річчя Ліза почала худнути і не могла зрозуміти чому. Одяг висів на ній мішком, після кожного прийому їжі її нудило, почалися сильні шлункові болі. Дуже скоро ваги показали 50 кг замість звичайних 65 кг.

У 2013 році, після консультацій в трьох різних лікарнях і комп’ютерної томографії органів черевної порожнини їй нарешті поставили діагноз “синдром Уїлкі”. Це рідкісне і небезпечне для життя захворювання з 30-процентним смертельним результатом. Часто людям з цим захворюванням ставлять правильний діагноз занадто пізно, коли допомогти вже не можна – саме так і сталося з Лізою.

До липня 2015 рік вага опустився до позначки 40 кг і ситуація стала критичною. Лізу годували через живильну гастростомічну трубку, яка була підключена до тіла по 20 годин на день. Постійний біль був таким, ніби “нутрощі стискаються і починають викручувати два металевих кулака”. Потім тести показали, що у Лізи розвинувся гастропарез – розлад травлення, що характеризується зниженням активності м’язового апарату шлунка.

Лікарі сказали, що їй необхідна трансплантація кишечника – дуже складна операція вартістю приблизно мільйон доларів. Можливо, операція допомогла б їй, але таких грошей сім’я Лізи знайти не змогла, адже навіть на поточне лікування вже пішли всі заощадження і чоловік Лізи навіть намагався зібрати грошей на сайті добровільних пожертвувань. Він звільнився з роботи і мотався з дружиною по лікарнях. За його словами, найстрашніше – це сидіти поруч і бачити, як їй боляче. “Але я поклявся бути з нею і в хворобі і в здоров’ї, і я сподівався до останнього”, – говорить Патрік.

Читайте також: Ось в чому головна таємниця молитви “Отче наш”- сила послання
Джерело.

 

Related Post

facebook