fbpx

Багато хто згадує підготовку до свого весілля з приємним трепетом. Я ж, навпаки, намагаюся забути. Від спогадів тільки сльози на очах навертаються. Напередодні весілля я ледь не розлучилася зі своїм тепер уже чоловіком. Хоч ми зараз живемо щасливо, але осад з тих пір на душі залишився. Не виходить так просто все взяти і стерти з пам’яті. А виною усьому саме моя свекруха була

Багато хто згадує підготовку до свого весілля з приємним трепетом. Я ж, навпаки, намагаюся забути. Від спогадів тільки сльози на очах навертаються. Напередодні весілля я ледь не розлучилася зі своїм тепер уже чоловіком.

Хоч ми зараз живемо щасливо, але осад з тих пір на душі залишився. Не виходить так просто все взяти і стерти з пам’яті.

Підготовка в весіллі – це звичайно фінансові витрати. Кожна пара встановлює для себе в цьому плані певну планку, відповідно до можливостей і бажанням.

На той момент, я тільки закінчила університет. Працювати почала ще на 4-му курсі. Спочатку на півставки, а коли отримала диплом, на повний робочий день. Плюсом отримувала хорошу стипендію за відмінне навчання.

Загалом, за рік підготовки до весілля встигла накопичити деякі заощадження. Батьки мої пенсіонери, живуть в селі. На них особливо я не розраховувала. Але все одно, вони намагалися по можливості хоч якось мені допомогти і збирали гроші.

Батьки ж нареченого, молоді, працюючі люди. На їхню думку весілля повинні організовувати батьки дітей, тобто всі витрати на організацію весілля брати саме на себе і ділити порівну, за винятком оплати за гостей в кафе. Тут кожен сам за своїх платить.

Ну ми ж в 21 столітті живемо. На мою думку, пара повинна сама фінансувати своє весілля. Ми ж дорослі, працюючі люди. А батьки вже по можливості і бажанням можуть допомогти молодим. Тому і батьків своїх я намагалася не смикати.

Збирала гроші, і прораховувала, щоб мені на все вистачило. На крайній випадок, ми з сестрою домовилися, що я скористаюся її кредитною карткою.

Моя мама дала мені на весілля 10 тисяч зі словами:

— Доню, я б дала тобі побільше, але тоді у нас з батьком не залишиться грошей, щоб подарувати вам на весілля. А адже ще треба грошей на дорогу, щоб до вас приїхати.

Я сказала мамі:

— Дякую, мамо. Не переживайте, на все вистачить. Цими грошима я розплачуся за гостей в кафе.

Запросила я на весілля тільки найближчих родичів і кілька подруг.

Притому через те, що їхати на весілля далеко, в інший регіон, багато хто не зміг приїхати. Мені дуже хотілося запросити ще кілька друзів, з якими добре спілкувалася, але фінансів вже не вистачало. Притому не вистачало якихось 2 тисячі. Я задумалася про те, щоб взяти кредит.

Мені досі соромно перед друзями, яких я не запросила. І спілкування з ними після весілля поступово пішло нанівець.

Дивитися кафе ми поїхали разом з нареченим і його батьками. Коли поверталися додому, я зробила велику помилку. Душевні переживання полилися сльози.

Тоді майбутня свекруха витягнула з мене відповідь на причину моїх сліз. І дізналася, що мені не вистачає грошей, що батьки мої дали мені на весілля тільки 10 тисяч.

Увечері у них в сім’ї був консиліум. Наречений ночував у батьків. Майбутня свекруха висловлювала своє обурення своєму синові. Чому вони беруть кредит на весілля, а мої батьки не можуть?

На наступний день ми з коханим зустрілися в обідню перерву в кафе. І він мені почав говорити слова своєї матері.

Я дивилася на нього і не впізнавала, а тільки бачила перед собою його матір. Чому його батьки беруть кредит, а мої батьки не можуть? Я повинна відкликати частину своїх гостей з весілля.

Або ж ми можемо скасувати торжество і просто посидимо вдома за столом з батьками. А якщо я вирішу взяти кредит, то таку ж суму грошей, після весілля ми з новоспеченим чоловіком повинні виплатити ще його батькам.

Тоді, я йому відповіла, що мої батьки не можуть взяти кредит. І як це відкликати гостей? У мене все було розраховано, відповідно до можливостей. Просто не вистачало грошей на кілька людей, яких мені дуже хотілося б запросити.

А скільки батьки мені дали, це їх не повинно було хвилювати. Образа, діймала мене, адже я за все уже розрахувалась і все розрахувала. З мухи зробили слона.

Своїм батькам про те, що трапилося я не розповіла і не розповім. Тільки якось мама здогадалася, що напередодні весілля щось трапилося. Вона сказала:

— Я так і думала, що вони що-небудь висловлять на рахунок того, що ми не на стільки забезпечені, як вони. Але я не стала їй нічого докладно розповідати. Навіщо воду мутити? Що було те загуло.

Загалом тоді я пішла з кафе, залишивши нареченого одного. На роботі проревіла залишок дня, а ночувати поїхала до сестри. На всю цю ситуацію сестра мені сказала, що на моєму б місці, вона розірвала всі відносини з цією сім’єю.

У підсумку, на щастя, сестру я не послухала. Весілля ми зіграли. Грошей на всі мої особисті витрати у мене вистачило ще й залишилось. А на загальні витрати ми взяли в борг у його ж батьків. Після весілля повернули їм суму з подарованих нам грошей.

Зараз ми з чоловіком живемо в любові, мирі та злагоді. Можу з упевненістю сказати, що у мене хороший чоловік. Сім’я за ним як за кам’яною стіною.

Але свекруху я тримаю від себе на відстані витягнутої руки. Хоч його батьки зараз нам дуже допомагають, і свекруха намагається зі мною зблизиться. Все ж деякі речі забути складно.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page