fbpx

Астрологи дізналися, який переворот чекає на знаки зодіаку 14 серпня

Астрологи дізналися, який переворот чекає на знаки зодіаку 14 серпня

ОВНИ, завдяки набутому досвіду, зрозуміють, в який бік їм тепер рухатися. Насамперед це стосується професійних обов’язків, але так само справедливо і стосовно справ особистого характеру.

ТЕЛЬЦІ здатні багато чого досягти у професійній сфері. Але найвдаліший варіант – взяти кілька днів відпустки та провести цей час на природі. Якщо ви ніяк не можете зважитися на щось важливе, краще ризикнути, не дивлячись на погрози.

БЛИЗНЮКАМ настав час озирнутися навколо і визначитися з напрямком руху. У разі конфліктних ситуацій постарайтеся уникати реакцій на поверхні.

РАКИ можуть зробити пропозицію, яка значно покращить емоційну обстановку на робочому місці.

Можливо, якісь особисті справи доведеться відкласти на якийсь час.

ЛЕВИ люблять, коли щось відбувається, і в цей період здатні отримати особливу насолоду, “обурюючи” навколишній простір. Погані звички в їжі можуть позначитися на здоров’ї.

ДІВИ, увечері ви зможете по-справжньому розслабитися, відпочити від метушні трудового дня в сімейному колі. Придбайте щось для прикраси житла, ще краще – змайструйте щось самі.

У ТЕРЕЗІВ з’явиться чудова можливість домогтися визнання на робочому місці. Вдалий час для бізнесу, торгівлі, громадської діяльності. У вільний час зателефонуйте друзям.

СКОРПІОНИ, у цей період становища планет ви відчуєте себе самодостатніми та впевненими. Те, що думають про вас оточуючі, не повинне впливати на ваші плани.

СТРІЛЬЦЯМ енергія, що зросла, дозволить по-іншому поглянути на події власного життя. Саме зараз настав час повного вираження своєї індивідуальності.

КОЗЕРОГИ, добре, якщо ви зробите щось корисне для навколишнього простору. Проявлена на робочому місці ініціатива сприятиме зростанню добробуту.

ВОДОЛІЯМ доведеться вести довгі бесіди з людьми, які їм не дуже цікаві. Не протиставляйте себе особам, які мають владу: зірки зараз заохочують компроміси.

РИБИ були б щасливі хоча б на якийсь час перекласти на когось свої турботи. Але саме зараз вам належить займатися паралельно відразу кількома справами, причому не лише своїми.

You cannot copy content of this page