fbpx

Астролог здивував прогнозом для новонародженого сина Каті Осадчої

Телеведуча Катерина Осадча “потрапила в точку”, назвавши новонародженого сина Іваном; крім того, хлопчик народився під “королівською комбінацією” світил. Таку думку “Обозревателю” висловив астролог Влад Росс.

“Не знаю, чи зверталася Катерина до астрологів, але якби вона звернулася до мене, я б сказав, що ім’я Іван – супер-ім’я для цього хлопчика”, – сказав він. “Іван – це” водолійське “ім’я, тому що воно егрегоріально пов’язане з цим знаком Зодіаку. Ми також пам’ятаємо, що в казках Іванам вічно щастить, вічно у них якась “шара”, завжди у них все прекрасно. Хоч Івани ніколи не рвуться до влади, успіх до них приходить як би сам собою”, – додав астролог.

За його словами, є і “повне попадання по світилах”. Росс пояснив: “Дитина народилася під королівським градусом – 18 лютого Сонце знаходилося в 30-му королівському градусі, тому по життю йому буде везти. Він “везунчик”. У цьому контексті астролог нагадав про те, що саме 18 лютого були народжені дуже багато по-справжньому видатні особистості.

Новонароджений Іван також “має відтінок Скорпіонського – бунтарства”, оскільки “18 лютого Місяць був в Скорпіоні”. “Зі складним характером він може не вписуватися в певні рамки суспільства, може бути прогульником і вчитися не дуже добре. Але, як ми знаємо, люди, які погано вчаться, несподівано досягають чогось у житті”, – сказав астролог.

Читайте також: Астролог назвав найбільших “щасливчиків” 2017 року

“З допомогою зірок завжди можна дізнатися схильність до певної професії у дитини. Я б його відправив в екстремальні види спорту – автоперегони, стрибки з парашутом та інше. Я не бачу, що він якимось чином буде пов’язаний з мистецтвом або з творчістю, але він може бути пов’язаний з якимись спортивними досягненнями “, – спрогнозував Росс.

Він попередив: якщо не вживати ніяких заходів, Іван ризикує стати тираном і намагатиметься “маніпулювати” батьками.

Але, не дивлячись ні на що, “у нього буде фатальне везіння і невідворотний успіх”. “Іван – сумісність Водолія і Скорпіона, Сонця і Місяця знаходяться саме в цих знаках Зодіаку”. Таким чином, у наявності “королівське поєднання планет і фартове ім’я”, – сказав астролог.

“Тому можу привітати Катерину – це точне попадання. Вона потрапила в точку”, – похвалив він Осадчу.

You cannot copy content of this page