fbpx
Дозвілля
Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко показали любов на сцені (відео)

Під час великого концерту у Жовтневому Арсен Мірзоян виступив разом зі своєю нареченою, Тонею Матвієнко.

Сольник артиста у столиці відбувся в рамках всеукраїнського туру до п’ятиріччя його творчої діяльності.

Розпочався концерт з нової пісні “ІА”, яка вже встигла завоювала любов шанувальників музиканта. Вже з перших акордів глядачі впізнавали композиції та підспівували їх. Коли Арсен заспівав “Ніч”, в залі спалахнуло шоу вогників, яке ліхтариками на своїх телефонах влаштували гості концерту. Під час виконанням пісні “Тісто” з першого альбому “Ґудзики” на сцені відбувся справжній музичний карнавал. А “Капронові банти” звучали хоровим співом з глядачами.

Це так вразило Мірзояна, що він побіг в зал, аби ближче привітатись зі своїми фанами. Коли повертався назад на сцену, до нього приєднався Сергій Комаровський. Радіоведучий подарував співаку футболку, привезену з концерту Coldplay, а у відповідь отримав також футболку, але із зображенням Мірзояна.

Під час акустичної частини програми співак запросив на сцену свою кохану – Тоню Матвієнко. Разом вони заспівали “Івана Купала”. Музиканти артиста дивували глядачів віртуозною грою на інструментах. Саксофоніст Володимир Лебедєв та клавішник Станіслав Лаврик влаштували шоу, граючи без рук.

Читайте також: На Євробаченння-2017 планують витратити близько 655 млн. гривень

Джерело.