fbpx
Технології
Apple запатентувала складаний смартфон з гнучким екраном Повний

Компанія Apple запатентувала складаний смартфон з гнучким екраном, повідомляє tom’s Hardware. У патенті описується смартфон, при створенні якого передбачається використовувати ряд гнучких компонентів, включаючи OLED-екран і металеву структуру.
foldable_iphone_01-221116

“Причому, за задумом Apple, в якості останньої може застосовуватися нитинол – сплав нікелю і титану, відомий своєю еластичністю і ефектом пам’яті форми. А серед альтернативних варіантів у патенті Apple фігурують гнучкі полімери”, – зазначає видання.

На картинках патенту представлена конструкція смартфона, що включає в себе шарнір, що об’єднує верхню і нижню частини iPhone. У верхній частині, як підкреслює видання, можуть перебувати камери, контролери дисплея, модулі акустичної системи і сенсор освітленості, а в нижній частині – мікрофон, CPU, GPU, вібромотор і інші компоненти. Обидві частини об’єднані гнучкими друкованими платами.

 foldable_iphone_03-221116

“Причому в одному з прикладів екран смартфона складається всередину, нагадуючи звичайні розкладачки, а в іншому – назовні, що дозволяє використовувати гаджет навіть в складеному стані”, – повідомляє видання.

Читайте також:  Apple безкоштовно замінить несправні акумулятори iPhone 6s по всьому світу

Джерело.