fbpx
Технології
Apple анонсував відразу три нові моделі ноутбуків

На лептопи припадає близько 11% продажів американської компанії. Американська компанія Apple має намір представити на початку наступного місяця три нові моделі ноутбуків. Про це повідомив Bloomberg.

За відомостями джерел, оголошення буде зроблено на щорічній технологічній конференції в Сан-Хосе (штат Каліфорнія), яка пройде з 5 по 9 червня. Офіційних коментарів з боку Apple або Intel поки не надходило.
Компанія випустить MacBook Pro з процесором Kaby Lake виробництва Intel. Дизайном комп’ютер буде мало відрізнятися від минулої моделі. Крім того, будуть представлені ноутбуки MacBook з 12-дюймовим дисплеєм і оновлений MacBook Air також з новим процесором.

Читайте також: Як завантажити відео та музику із ВКонтакте: корисні програми

За оцінками Bloomberg, на ноутбуки припадає близько 11% продажів Apple, тоді як на реалізацію смартфонів iPhone – майже дві третини. Як підкреслюється в публікації, в Apple розраховують, що новинки зможуть скласти конкуренцію новому ноутбуку Surface Laptop від Microsoft. Він був представлений на початку поточного місяця разом з операційною системою Windows 10 S.

Джерело.