fbpx

Андрій Доманський показав всій країні свою нову дружину (фото)

Зірка українського шоу-бізнесу Андрій Доманський досить довго не розголошував своє особисте життя і не давав ніяких інтерв’ю.

За той період часу, коли Доманський відмовчувася, інші приписували йому різноманітні романи. Навколо персони зірки ходили різноманітні плітки. Проте, тепер Андрій вирішив поставити всі крапки над «і», тому поділився цікавою інформацією з свого особистого життя, передає ЗМІ

– Андрій, з моменту розриву відносин з Лідою ви ніяк не коментували своє приватне життя. Ліда, навпаки, дала кілька відвертих інтерв’ю.
Я просто втомився жити під збільшувальним склом. Ми так часто з Лідою запрошували різні видання в наше особисте життя, що воно перестало бути особистим.  Після розставання з Лідою я зарікся давати інтерв’ю на особисті теми. Але моє мовчання інтерпретувалося журналістами так, ніби мені просто нема чого сказати. І в якийсь момент я втомився від критичної маси питань про своє особисте життя і, головне – від того, що жовта преса почала говорити за мене. Тепер, коли все встало на свої місця, все зважено і обдумано, мені є, що підсумувати.

– Давайте підсумуємо, що ви шукали в жінках і що нарешті-то знайшли в Марині?

Було б дивно говорити, що я шукав ідеал. Але мені хотілося знайти людину, яка, незважаючи на відмінності в темпераменті і рисах характеру, була б  мені духовно близькою. Те, що шукають абсолютно всі, – себе. З Мариною я знайшов порозуміння з самим собою, рівновагу між головою і серцем. Це повноцінне партнерство. Ми поділяємо думки і почуття один одного, не оцінюючи їх. Нам легко говорити те, що думаємо, і не приховувати своїх почуттів.

– Ваша нинішня дружина Марина – така людина, а Юлія і Лідія Таран – ні?

Давайте по порядку. Мені був 21 рік, коли я одружився з Юлею. У цьому віці чоловік ще не будує плани на майбутнє настільки грунтовно. Я придумав собі ідеал жінки, і Юля багато в чому йому відповідала. Вона моя перша справжня любов, не закоханість і не захоплення. Вона була і залишається красивою жінкою. Завжди користувалася неймовірним успіхом у чоловіків, тоді як мій внутрішній світ був набагато симпатичніший за зовнішній. Не володіючи мускулатурою і гордо окресленим підборіддям, я «забовтував» вподобаних панянок, як жартував Жванецький. Я вже тоді працював на радіо, був в міру популярним ведучим в Одесі. Ми разом вчилися у ВНЗ на одній спеціальності, але звернули увагу один на одного тільки по його закінченні. Зустрілися компаніями на якійсь нічній дискотеці, потім побачилися на наступний день і так почали зустрічатися.

І Юля, і Ліда (кожна в свій час) були мені дуже близькі. Я любив цих жінок, вони любили мене. Але життя – занурюється в глибину на енну кількість метрів. І ти не знаєш своїх можливостей, наскільки глибоко ти зможеш пірнути, і коли тобі захочеться зупинитися. В молодості мені здавалося, що моя жінка повинна бути красивою, добре готувати борщ і утримувати будинок в затишку. Все це повною мірою подарувала мені Юля. Але в якийсь момент я перестав бачити нові вершини. Формула «машина – квартира – дача» виявилася не для мене.

Читайте також:КАТЯ БУЖИНСЬКА НАРОДИЛА ДВІЙНЮ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО

Я зустрів Ліду. Вона була зовсім іншою. Нові емоції, знайомства, медійні плани – картинки мінялися з величезною швидкістю. Це вражало. Але в якийсь момент я втомився. Всі сили йшли на «зовнішнє». Це було схоже на шалений забіг на довгу дистанцію, на яку мені просто не вистачило сил. І я зійшов з неї перш, ніж взагалі зрозумів, що це було не моє. Чоловік – творець, але жінки часто замовляють нам тему і задають напрямок. Я раптом зрозумів, що обидва напрямки були не в ту сторону, в яку мені хотілося б.

Джерело.

You cannot copy content of this page