fbpx
Дозвілля
Катя Бужинська народила двійню: Опубліковані фото

37-річна українська співачка Катя Бужинська 27 грудня народила двійню. Радісна подія відбулася в одному з київських пологових будинків.

Як і повідомляла співачка, у неї народилася королівська двійня: син і дочка. Як повідомляє пресс-служба артистки, вага хлопчика – 2550, зріст 51. Вага дівчинки – 2300, зріст 50.

Чоловік Бужинської, болгарський бізнесмен Дімітар Стойчев підтримав дружину під час пологів і щасливий, що став батьком. Співачка і її чоловік перебувають поруч з сином і донькою і вже встигли зробити кілька Селфі.

Відзначимо, що Катя Бужинська давно мріяла знову стати мамою і очікувала цієї події з нетерпінням.

“Це була моя мрія. І вона здійснилася. Завжди хотіла мати велику дружну сім’ю, – каже Катерина. – Мені шалено хотілося багато дітей, теплих затишних вечорів з сім’єю і щоб в будинку завжди лунав дитячий сміх. Коли в клініці підтвердили факт про мою вагітність , я не могла повірити, це не передати відчуття і емоції щастя. Під час нашої весільної подорожі ми поїхали в Єрусалим, де з коханим написали записку-прохання і вклали в Стіну Плачу, а по поверненню  зайшли в Церкву і зовсім випадково виявили дві поруч висять ікони святої великомучениці Катерини і святого Димитрія Солунського. Через деякий час мені приснився сон, в якому два білих голуба прилетіли і сіли мені на руку. Для нас це було свого роду посланням, що наша мрія здійсненна. Вдячна Богу за такий подарунок долі. У нас королівська двійня: хлопчик і дівчинка. Ми дочекалися появи наших малюків. Я неймовірно щаслива “, – розповідала співачка напередодні пологів.

Читайте також:ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ РОЗСЕКРЕТИВ СВОЮ НОВУ ЛЮБОВ (ФОТО)

Джерело.

facebook