fbpx
Дозвілля
Алсу опублікувала перше фото після пологів

На початку серпня в родині співачки Алсу і її чоловіка Яна Абрамова відбулася радісна подія: артистка втретє стала мамою. Довгоочікуваного хлопчика назвали Рафаелем в честь дідуся по батьковій лінії.

Однак відразу після пологів співачка зникла з соцмереж і перестала ділитися новинами зі свого життя. Шанувальники висловили серйозну стурбованість зникненням улюблениці, тому Алсу вирішила заспокоїти стривожених передплатників.

«Вас вітає трохи сонна, трохи втомлена, трохи зникла Алсу. Ось і буквально пролетіли ці кілька тижнів поза соціальних мереж. Як один день! І що мені хочеться сказати … По-перше, мені неймовірно приємно, що мене чекали і за мною нудьгували. Спасибі за всі теплі слова, які мені писали. І вибачте, що залишила без уваги вас на цей час. По-друге, я нікуди не пропадала, а просто була МАМОЮ на всі 100%, про що, до речі, попереджала. Ну, і по-третє … Знаєте, іноді, все ж дуже непогано брати невелику відпустку від соціальних мереж. Спробуйте, не пошкодуєте. Головне, не зловживати », – написала артистка.

Читайте також: СПІВАЧКА АЛСУ ВТРЕТЄ СТАЛА МАМОЮ І ДАЛА СИНУ “СОЛОДКЕ” ІМ’Я

Заодно Алсу показала, як виглядає після пологів, опублікувавши Селфі в Instagram.

Вас приветствует немного сонная , немного уставшая, немного пропавшая Алсу 🙈🙉🙊 Вот и буквально пролетели эти несколько недель вне социальных сетей. Как один день!🙄 И что мне хочется сказать👆🏻 Во-первых, что мне невероятно приятно, что меня ждали и по мне скучали🙏🏻 Спасибо за все тёплые слова, которые мне писали🙏🏻 И извините, что оставила без внимания вас на это время🤐 Во-вторых, что я никуда не пропадала, а просто была МАМОЙ на все 💯, о чем, кстати😉, предупреждала. Нууууу, и в-третьих… Знаете, иногда, все же, очень неплохо брать небольшой отпуск от социальных сетей😊 Попробуйте, не пожалеете👌🏻 Главное, не злоупотребляя 😝

Світлину опубліковано користувачем АЛСУ❤️ALSOU Official Instagram (@alsou_a)