fbpx
Дозвілля
Алісу Павленко на роботі вважали невиправною фантазеркою. У компанію «Автоказка» вона прийшла відносно недавно і відразу привернула увагу майже всієї чоловічої частини колективу. Системний адміністратор Ярослав Князевич, як абсолютно холостий і найактивніший представник цієї частини, залицявся до Аліси і всіляко намагався її «підкотити», але… отримав «червону картку»

Вибач, ти гарний хлопець, але я заміжня, — відповіла дівчина розгубленому хлопцеві.

— А обручку тоді чому не носиш? — поцікавився ображений відмовою Славко.

— Як це не ношу? Ношу! — і Аліса показала колечко з невеликим діамантиком на безіменному пальці.

— На лівій руці тільки розлучена носять! — не здавався хлопець.

— Ми з чоловіком католики. Тому і на лівій, — з винуватою посмішкою пояснила дівчина невдалому залицяльникові.

— Ну, чекай тоді принца або білого коня! — уїдливо сказав хлопець (в чоловіка-католика він, звичайно, ж не повірив).

Не повірила в заміжжя новенької й інша, прекрасна половина «Автоказки».

— Немає в неї ні чоловіка, ні хлопця, — впевнено сказала Славі маркетолог Світлана. — Я в соцмережах на неї підписалася. Подивилася фото, які вона постить. То там все в найкращих інстаграмних традиціях старих часів — розкішні букети, м’які іграшки, ювелірка і кругом підписи «подарунок коханого чоловіка». Тільки чоловік цей невидимка. Жодної фотки з ним немає.

— Та ви, молодь, зараз всі такі, казна що! Намагаєтеся не бути, а здаватися. Вдаєте, що ви кращі, ніж є насправді, для зовсім незнайомих вам людей. Живете в своєму віртуальному світі, а реальне життя проходить повз, — відповіла Світлані Ірина Михайлівна, найстаріший і найшанованіший співробітник фірми.

— Ну, не ескажіть, Ірино Михайлівно! Особисто я ні перед ким не хизуюся, я така, як я є! Це тільки Аліса у нас фантазерка! — образилася дівчина за «всю молодь».

— Точно! Фантазерка! — вигукнув Князевич. — Так тепер її і буду називати!

Незабаром прізвисько «фантазерка» міцно закріпилося за Алісою. При зверненні до дівчини його тепер використовували замість прізвища. Так і говорили «Аліса Фантазерка». А вона і не ображалася: фантазерка це ж та, у кого з уявою все добре, за що тут ображатися?

***

— Дівчата, ви дивилися вчора нову телевізійну програму? Давайте подивимося! Кажуть, що досить цікава! Керівництво все одно в головний офіс поїхало і раніше обіду не повернеться,— забігла до бухгалтерії і запропонувала Світлана.

— Я подібне не дивлюся, — байдуже відповіла Катерина.

— А доведеться! У тебе монітор найбільший! — посміхнулася маркетолог.

— Я теж не розумію цього нездорового ажіотажу навколо подібних передач. Завдяки їм телеканали ловлять хайп, підвищують рейтинги, але ж за кожною історією стоїть чиєсь життя, чиясь біль і реальна драма або навіть гірше. — зауважила Аліса. У неї не працював сканер, тому сканувати документи вона прийшла в бухгалтерію. І тут стала мимовільним учасником суперечки колег.— Дмитро, до речі, теж так вважає. Але це його робота, тому доводиться терпіти, — трохи тихіше вимовила вона.

— А хто такий Діма, і чому його думка повинна нас хвилювати? — запитала Світлана.

— Дмитро Павленко мій чоловік і, власне, ведучий скандальної телепрограми, — відповіла Аліса і навіть не почервоніла від настільки очевидної брехні.

Намагаючись стримати сміх, жінки почали переглядатися між собою і обмінюватися умовними знаками і жестами.

— Тобто чоловік у тебе зірка, в телевізорі розмовляє, а ти тут, на околиці міста оператором-оформлювачем працюєш? Дуже переконливо, нічого не скажеш. Тобі, дівчинко, горище підлатати потрібно! Загралася ти в своє вигадане особисте життя! — Світлана наважилася висловити їхню спільну з колегами думку.

— Хочете — вірте, а хочете — ні. Я нікому нічого не збираюся доводити! — спокійно промовила дівчина, взяла відскановані документи і пішла.

***

Корпоратив з нагоди дня автомобіліста підходив до свого логічного завершення. На столах майже все було з’їдено і випито. Найактивніші співробітники «Автоказки» вже роз’їхалися по домівках, інші, зібравшись до купи і танцювали по інерції, очікуючи на таксі.

Ніхто навіть не звернув уваги на те, що в залі з’явився чоловік. Тільки Аліса, підбігши до нього, прощебетала:

— Дмитрику, а ми дівчат до дому не підкинемо? Вони недалеко від нас живуть!

— Якщо не надто важкі, то підкинемо, — розсміявся у відповідь чоловік.

А Аліса вже розмовляла з Катериною і Світланою.

— Дівчата, якщо ви не проти, то ми можемо вас підвезти до дому. За мною приїхав мій чоловік, — показала жінка в бік Дмитра.

Світлана подивилася, куди «фантазерка» показала рукою, і боляче щипнула себе за філейну частину — настільки неймовірним їй здалося побачене.

— Тобто, Дмитро Павленко справді твій чоловік? — втамувавши почуттям легкого сорому, запитала вона. — Ну, власне кажучи, я так і думала.

Фото ілюстративне.