fbpx

Але нещодавно, мій чоловік якось врапт змінився. Не те щоб дуже, але для мене помітно. Якщо раніше квіти і подарунки дрібні у нашій родині були не такими частими, то тепер ледь не щоденно. Це приємно, але мене насторожило.

Мій чоловік дуже цікава людина. Він брутально виглядає, але коли любить – краще його немає на всьому білому світі. Він і мене цим підкорив. Відразу після знайомства я його сторонилася. Намагалася обходити його далекою дорогою. Однак він мав інші плани на мене.

У перший же день заявив, що я стану його дружиною. Я лише фиркнула у відповідь і пішла. Однак він не звертав на моє нехтування ніякої уваги, і кожен день робив мені приємні сюрпризи. Були і величезні оберемки квітів, і квитки на найнеймовірніші концерти, і запрошення в ресторани, і романтичні прогулянки.

Я, як справжня жінка, не змогла встояти перед таким чарівністю і здалася. Його радість була вище неба. При його зрості під два метри, така поведінка виглядала, як мінімум, незвично. У той момент коли я сказала так на його пропозицію, він стрибав мо мала дитина і сміявся і плакав одночасно.

Ми зіграли весілля, а через дев’ять місяців з’явився наш первісток. Потім з’явилися ще двоє дітей, і наша сім’я перетворилася на домашній рай на землі. Від його любові я була найщасливішою на світі. Чоловік давав мені відчуття спокою і блаженства. Він у мене найкращий.

Але нещодавно, він змінився. Не те щоб дуже, але для мене помітно. Якщо раніше квіти і подарунки дрібні у нашій родині були не такими частими, то тепер ледь не щоденно. Це приємно, але мене насторожило.

Наскільки я знаю, чоловіки так починають поводитися, коли у них з’являється інша жінка. Вони тоді відчувають свою провину перед коханою жінкою, і намагаються всіляко загладжувати її. Саме так почав поводитися і мій не надто вже романтичний чоловік.

Якби я не знала його дуже добре, то і не помітила б такої зміни. Але він мені дуже дорогий. Без нього я не уявляю свого життя.

Почати розмову про це мені лячно якось. Скільки сімей розпадається, коли дружини починають з’ясовувати стосунки з чоловіками.  Стежити за ним не можу. Якщо побачу з іншою жінкою, не зможу стримати емоцій. Тоді точно сім’я буде зруйнована.

Щовечора зустрічаю коханого чоловіка з роботи і уважно вдивляюся в нього. Намагаюся знайти такі дорогі мені грубуваті риси поведінки, які розвіють усі мої сумніви. Але він приходить з букетом, або приносить тортик до чаю. Сьогодні узагалі, зводив мене до ресторану без приводу.

Я дуже вірю і сподіваюся, що це його захоплення іншою жінкою швидкоплинне. Я як можу нагадую йому, що ми жити без нього не зможемо і я ніколи б не впоралась з трьома дітьми одна. Але душа не на місці і спокою уже немає.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page