fbpx

Адвокати Насірова порівняли його з Ісусом Христом

Захист відстороненого голови ДФС Романа Насірова стверджує, що економічна експертиза КНДІСЕ не може слугувати доказом у справі їхнього підзахисного.

Про це адвокати Насірова заявили у судовому засіданні з розгляду апеляції щодо його арешту в понеділок.Зокрема адвокати з посиланням на ЗМІ заявили, що директор КНДІСЕ Олександр Рувін відкликав цю експертизу. Суд визначив, що розгляне це клопотання у нарадчій кімнаті.

Водночас прокурори САП в розмові з УП пояснили, що через відкликання Рувіна, вони допитували всіх експертів, які проводили цю експертизу, тому експертиза є обґрунтованим доказом.

Крім того адвокат Олександр Мірошник зазначив, що докази у справі необґрунтовані.

Також він зазначив, суд першої інстанції не належно розглянув клопотання про взяття під варту Насірова.

“Згідно з КПК клопотання щодо чиновника класу “А” має розглядати не один суддя, а три судді”, – зазначив адвокат.

Також Мірошник поскаржився на тиск народних депутатів та активістів на суд. “Ми спостерігали погрози на адресу нашого підзахисного. Деякі народні депутати звинувачують Романа Насірова для своїх політичних бонусів”, – зазначив він.

“Ми просимо скасувати ухвалу суду першої інстанції. Постановити нову ухвалу – повністю відмовити у клопотання САП”, – сказав Мірошник.

Крім того, адвокат Насірова Віктор Петруненко порівняв судовий процес над його підзахисним із древнім Римом.

“Ми бачили, що робиться на вулиці. Дві тисячі років тому так само кричали: “Розіпни”, – зазначив Петруненко.

“Древні римляни говорили, що суспільство вимагає хліба і видовищ, хліб є, але в суді є ті, хто хоче видовищ”, – сказав адвокат.

У своєму виступі він заявив, що розстрочки надані підприємства Олександра Онищенка були абсолютно законними і його підзахисний лише виконував свою законну роботу.

“Повертаючись до Риму. Видовище було у тому, що одна людина порухом пальця могла вирішити долю людини. Такі аналогії ми бачимо і сьогодні”, – додав адвокат.

Читайте також: Нічні облави та штрафи: як перевірятимуть український бізнес із 1 квітня

Джерело.

You cannot copy content of this page