fbpx
Дозвілля
Адвокат Єгорової висловила позицію своєї клієнтки з приводу втечі Мухарського до Європи

Юристка Катерина Власюк висловила позицію своєї клієнтки Сніжани Єгорової щодо певних питань, які, як переконує популярний шоумен і артист Антін Мухарський, стали причиною того, що він виїхав за межі України, пише 24 канал.

Раніше повідомлялося, що популярний український артист і шоумен Антін Мухарський покинув межі України та оселився в одній із країн Європи. За словами митця, на такий крок він наважився через взаємини з його другою дружиною Сніжаною Єгоровою, а у зв’язку з питанням виплати алiментів і побачення з дітьми.

Так, на переконання юристки Катерини Власюк, яка представляє інтереси Єгорової, артист Мухарський говорить неправду щодо того, що його колишня дружина вимагає від нього виплачувати алiменти на трьох неповнолітніх дітей у розмірі, еквівалентному трьом тисячам доларів США, пише ТСН.

“Наразі сума на трьох дітей – це вісім тисяч помножено на три. Мова про три тисячі доларів не йдеться, не йшлася та не буде вестися. Тому що в нас стягують aлiменти в гривневому еквіваленті”, – підкреслює адвокатка.

Читайте також: “Якщo ви читaєте ці рядки”:Мухарський поїхав попросити політичного притулку до Європи

Крім того, правозахисниця спростувала інформацію, що Єгорова забороняє Мухарському зустрічатися з дітьми.

“Декілька разів на тиждень він має забирати дітей, завозити їх до школи, возити їх у гуртки додаткові, на яких займаються діти. Батько цього не здійснював і не робив. Двері будинку моєї довірительки не закривалися перед ним”, – зауважила вона.

Юристка також стверджує позов шоумена до суду не розглядається уже чотири роки, а причина – зволікання самого Мухарського щодо наданням необхідних документів.

До слова, мінімальний розмір аліментів, який може встановити суд – 800 гривень, а максимальна – 12 тисяч гривень на одну дитину, щоправда суму може бути переглянуто в будь-який час.

“Зазвичай такі справи розглядаються дуже швидко. В одне засідання можна навіть цю справу розглянути й отримати рішення. А те, що у цій справі між паном Антіном та Сніжаною так довго розглядається, це говорить про амбітність настроїв обох сторін, роботу їхніх юридичних представників”, – пояснює юрист Лаврентій Царук.