fbpx
Дозвілля
А одного разу, він прийшов додому з роботи і заявив мені, що хоче розлучитися. Пояснив, що зустрів іншу жінку, і хоче побудувати відносини з нею. Просто вирішив бути чесним зі мною і дітьми і сказати все як є, адже він мені нічого і ніколи не обіцяв. Пожили трохи разом і не склалось. Ну що ж? Прощавай!

Мене звуть Тетяна, мені 35 років. Майже десять років я прожила з чоловіком у цивільному шлюбі. За цей час я подарувала йому двох дітей. Тим не менш, це не завадило йому виставити мене з дому.

Ми познайомилися з ним у компанії спільних друзів. Він був веселим і добрим. У нас відразу виникла взаємна симпатія. Ми почали зустрічатися. Майже через рік, він запропонував мені переїхати жити до нього. Я погодилася без роздумів. Якось раз, він сказав, що вирішив ніколи не одружуватися. На той момент, це мене трохи засмутило. Адже я, як і більшість дівчат, мріяла вийти заміж. Але мені хотілося бути з цією молодою людиною, тому вирішила не зациклюватися на шлюбі. Я була щаслива поруч з ним, і неважливо, в якому статусі. Я сподівалася, що це просто юнацький максималізм і з часом він захоче, щоб я була його дружиною.

Так минуло чотири роки. Я відчула, що при надії. Цивільний чоловік був радий майбутній дитині. Думала, ось тепер-то точно він запропонує мені подати заяву. Але, час минав, а пропозиції не було. У нас з’явився син. Але і після появи дитини мій співмешканець не покликав мене заміж. Хоча наші рідні часто намагалися нас одружити, мій співмешканець залишився непохитний в цьому питанні. Тоді, я знову спустила це питання на гальмах і проковтнула образу.

Час минав, син ріс. Ще через два роки я знову стала мамою. Цивільний чоловік все так же був радий і все так же не поспішав узаконити наші стосунки. На цей раз, я вирішила підняти це питання. Він сказав, як відрізав: він не збирається одружуватися, і я була згодна на цю умову. Які тепер питання до нього і образи можуть бути?

Так минуло ще три роки. Наші відносини трохи погіршилися. Чоловік часто критикував мене, міг навіть голос підвищити. Але я не надавала особливого значення цим негараздам. Звичайні побутові непорозуміння звичайної сім’ї. У мене було багато інших, більш важливих турбот.

Але далі стало тільки складніше. Мій співмешканець критикував буквально все: мою їжу, чистоту і порядок в будинку і так далі. Міг мовити, що я недостатньо добре виховую наших дітей. Говорив, що я байдикую. Пізніше, він йому вже не подобався мій завнішній вигляд, одяг і зачіска не підходили.

А одного разу, він прийшов додому з роботи і заявив мені, що хоче розлучитися. Пояснив, що зустрів іншу жінку, і хоче побудувати відносини з нею. Просто вирішив бути чесним зі мною і сказати все як є, адже він мені нічого і ніколи не обіцяв. Пожили трохи разом і не склалось. Ну що ж? Прощавай!

Я не влаштовувала сцен, не зверталась до юристів. Через кілька днів, я з дітьми переїхала до своїх батьків. Так і закінчився мій громадянський шлюб довжиною в десять років. І винних шукати не потрібно. І справді: він мене попереджав одрзу, які можуть бути запитання?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.