fbpx
Технології
9 корисних налаштувань Фейсбук, які Ви навряд чи використовуєте

Підтримувати зв’язок з друзями і родиною на відстані – одна з основних функцій Фейсбук. Якщо Ви не зависаєте у ньому цілодобово, вивчаючи всі можливості і особливості, то навряд чи знаєте, що тут є чудові налаштування, які можуть знадобитись кожному користувачу, пише видання Український Фейсбук.

Ось 9 можливостей Фейсбук, про які ви, скоріш за все, навіть не підозрювали:

1. Почитати приховані повідомлення. До ворожки не ходи, у вас є повідомлення, про які Ви навіть і не підозрювали . А все тому, що у Фейсбук є дві папки для вхідних повідомлень. Повідомлення з основної Ви завжди бачите, а ось друга призначена для повідомлень, що Фейсбук з тих чи інших причин від Вас приховав. Щоб їх прочитати відкрийте Повідомлення ⇒ Більше ⇒ Приховані, або просто перейдіть за посиланням (тільки для ПК).

2. Подивитись звідки Ви увійшли. Якщо Ви користувались Фейсбук не на своєму комп’ютері і не пам’ятаєте, чи вийшли Ви звідти, натисніть на маленьку стрілочку в правому верхньому кутку екрану, виберіть Налаштування ⇒ Безпека ⇒ Де ви авторизовані, або просто перейдіть за посиланням (тільки для десктопів). Тут Ви зможете побачити всі операційні системи і браузери з яких Ви заходили на свою сторінку. Просто натисніть Завершити активність і відімкніть будь-яку сесію.

3. Захистити акаунт від зламу. Якщо Ви переживаєте через свою безпеку у Фейсбук, то у цій же вкладці (Безпека) в налаштуваннях виберіть Підтвердження входу. Це надасть Вам можливість зробити запит на отримання паролю перед входом у акаунт з будь-якого незнайомого браузеру. Наприклад, якщо Ви будете заходити зі свого комп’ютера, або смартфону, то вхід буде здійснено у звичайний спосіб. Якщо ж це будете Ви з іншого комп’ютеру, або хтось ще, то Фейсбук надішле Вам пароль на телефон. Тільки з ним можна буде зайти на Вашу сторінку.

4. Поностальгувати. Іноді так хочеться заново переглянути всі свої невдалі світлини і перечитати чат з кращим другом або подругою. Для цього зовсім не обов’язково перегортати нескінченні сторінки друзів. Просто зайдіть на профіль друга, натисніть на три крапки у правому верхньому кутку і виберіть Переглянути відносини. Все, що Ви коли-небудь одне одному надсилали відобразиться перед Вашими очима.

5. Відправитись у минуле. У Фейсбук також можна переглянути всі Ваші вподобання, коментарі і дописи. Якщо Вам захотілось пройтись по куточках пам’яті натисніть на стрілочку в правому верхньому кутку і виберіть Журнал активності.

6. Поглянути з іншого боку. Якщо Вам цікаво, як виглядає Ваша сторінка при перегляді іншими людьми, не потрібно просити когось показати її Вам. Просто зайдіть у свій профіль, натисніть на три крапки поруч з Переглянути журнал активності і виберіть Переглянути як… Тут Ви зможете побачити Вашу сторінку очима простих перехожих або певної особи, яку Ви виберете самостійно.

7. Здійснити відеовиклик. Саме так. Спілкування на Фейсбук не обмежується одними друкованими повідомленнями. Тут можна здійснювати і відеовиклики. Просто натисніть на значок камери, що знаходиться справа зверху від повідомлення, і незабаром Ви зможете побачити друга в реальному часі. Звичайно за умови, що у нього чи неї є веб-камера.

Читайте також: 7 хитрощів, про які має знати кожен користувач Viber

8. Зробити свої ігрові досягнення анонімними. Більшість додатків, у тому числі і ігри, розміщують свої дописи у Вас у стрічці. А це не завжди зручно (в першу чергу для Ваших друзів). В налаштуваннях є спеціальний розділ (тільки для десктопів), де можна налаштувати все так, щоб інформація про Вашу активність у кожному додатку була доступна тільки Вам.

9. Зберегти на потім. У Фейсбук стільки статей і відео, що прочитати все і продивитись за один раз неможливо. Натисніть на стрілочку у правому верхньому кутку допису і виберіть Зберегти відео або Зберегти допис. Весь збережений контент знаходиться у розділі Збережене у лівому блоці, або за посиланням (тільки для ПК).

Ось такі можливості приховує у собі Фейсбук. З ними набагато простіше і зручніше користуватись своїм акаунтом, як Ви вважаєте?

facebook