fbpx

8 березня зірки радять вам цілий день говорити собі “Спокійно”

Овен
Ваші емоції сьогодні будуть найпершим із ваших ворогів. У жодному разі не дозволяйте їм заволодіти собою. Нині вам цілий день доведеться говорити собі “Спокійно” та глибоко дихати, хоч це й шкідливо.

Телець
Хоч би що відбувалося, сьогодні ви будете центром загальної уваги. Сховатись від цієї честі не вдасться, доведеться потерпіти.

Близнюки
Сьогодні вам не варто давати жодних обіцянок. Імовірність того, що ви зможете їх виконати, не надто велика, а ось неприємностей у зв’язку з цим можете огорнути чимало.

Рак
Сьогодні ви можете дозволити собі дещо відступити від загальноприйнятих канонів поведінки. Не думайте надто багато про те, чим це може обернутися, просто дійте.

Лев
Сьогодні у ваших діях нескладно буде побачити тенденцію до створення навколо себе хаосу. Можливо, варто дозволити собі бути відомим, щоб уникнути успішного завершення своєї праці.

Діва
Сьогодні найпростіші та зрозуміліші речі викликатимуть у вас почуття тяжкого подиву. Це не найкращий день для напруги мозку, так що, щоб уникнути нервового розладу, краще нічим їх не позичати.

Терези
Подивіться на оточуючих і постарайтеся не наробити тих самих помилок, що й вони. Цей день вдалим назвати складно, варто потрудитися, щоб він був нейтральним.

Скорпіон
Сьогодні ви повинні відкрити для себе завісу деякої таємниці. Чи самі ви це зробите, чи вас просто присвятять до неї насильницьким чином – залежить від обставин.

Стрілець
Намагайтеся сьогодні не втручатися ні в чиї справи. Не розібравшись у тонкощах справи, ви можете натворити чогось не того, діючи з найкращих спонукань.

Козеріг
Сьогодні варто присвятити деякий час на профілактичну перевірку власного здоров’я.

Водолій
Якщо ви не відчуваєте себе самостійним, або не є таким, але горите бажанням нарешті цю якість придбати, сьогодні вам варто зробити черговий крок у цьому напрямку. Він буде гарантовано вдалий, хоч, можливо, і не стане останнім на цьому шляху.

Риби
Побудьте сьогодні ніжним і тим, хто любить – і близькі порадіють, і самому приємно. Остерігайтеся розмов на спірні теми – вони можуть перерости у справжні баталії, можливо навіть без рукоприкладства.

You cannot copy content of this page