fbpx

7 українських знаменитостей, які стали копіями батьків (фото)

Зовнішність і риси обличчя зірки часто успадковують від своїх батьків.

Але іноді схожість стає дійсно феноменальною!
Пропонуємо вам підбірку з 7 українських знаменитостей, які схожі зі своїми мамами і татами як дві краплі води!

Свою приголомшливу зовнішність, розріз очей і навіть посмішку Віра успадкувала від мами, Тамари Галушки.
Не дивлячись на народження чотирьох дочок, Тамара Віталіївна досі виглядає надзвичайно!брежнева і мама

ПОТАП
Олексій Потапенко, відомий шанувальникам як Потап, нещодавно показав у своєму Instagram всі три покоління родини: поруч із зіркою позували його батько і син. Малюка, до речі, назвали Андрієм саме на честь дідуся.

ЮРІЙ ГОРБУНОВ
Батько знаменитого шоумена Микола Петрович Горбунов все життя пропрацював на домобудівельному комбінаті на Львівщині. Не дивлячись на робочу спеціальність, завжди підтримував сина і допоміг йому втілити в життя мрію – стати актором і ведучим.

АЛАН БАДОЄВ
Не дивлячись на солідний вік, аристократичні риси обличчя цієї жінки явно простежуються і у її сина.
А сам Алан, схоже, засвоїв головний урок на прикладі власних батьків: «В житті немає нічого важливішого Сім’ї. Скільки б нам не було років, головними вчителями залишаються мама і тато. Ось і зараз батьки показують, що двоє можуть подолати будь-яке випробування, будь-яку хворобу. Вірю в свою сім’ю, вчуся відданості », – написав він.

НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ
Мама Насті Лідія Петрівна – відмінний приклад того, як можна не старіти ні душею, ні тілом. Вона не тільки доводить своїм зовнішнім виглядом, що красою зоряна дочка зобов’язана саме мамі, але і татуювання не боїться зробити. А ще саме мама Лідія посприяла розвитку вокальних даних дочки, адже сама вона все життя пропрацювала співачкою Національного академічного хору імені Г. Верьовки.

ОЛЬГА ФРЕЙМУТ
Алла Фреймут,  майстер спорту з плавання. А ще – активний політичний діяч. Крім того, Аллу досі можна дійсно сплутати на вулиці з її знаменитою дочкою!

frejmut-i-mama-763x484

МАША ЄФРОСИНІНА
Людмила Павлівна залишилася для популярної дочки і наставницею, і подругою по сьогоднішній день. І відмінним прикладом для наслідування – ця жінка явно знає секрет вічної молодості.

Джерело.

You cannot copy content of this page