fbpx
Дозвілля
7 років разом. 7 років, з яких рівно нуль Юрій любив цю жінку. Нуль років. Він не любив її ніколи, але примудрився мати з нею дитину

– Я йду до іншої – сказав Юра. – Ось так. – Ти мене не зупиниш! – невпевнено продовжив він.

– Я… Я втомився від тебе. Тому ми розлучаємося.

– Я знайшов жінку, яка мене любить, на відміну від тебе.

Він прокручував у себе в голові ці фантазії, як він упевнено говорить всі ці слова в обличчя дружині, знову і знову, поки сидів на роботі за комп’ютером.

Юрі 39. Високий, спортивний, завжди добре одягнений, він працював юристом у державній компанії, і паралельно грав онлайн. З грошима у нього проблем не було.

Чого не сказати про дружину. 7 років разом. 7 років, з яких рівно нуль Юрій любив цю жінку. Нуль років. Він не любив її ніколи, але примудрився мати з нею дитину.

Звісно, у нього була інша жінка, з якою були і емоції, і теплота, і турбота, ну і все інше. Тільки він ніяк не наважувався розірвати стосунки з законною дружиною і будувати нормально нову сім’ю.

Тільки в своїх фантазіях у нього виходило впевнено висловити все дружині і закінчити на цьому.

Чому? З цим Юра і прийшов до мене. Коли я запитав, чого він зволікає, він почав загинати пальці:

– Боюся розлучатися і засмутити дитину.

– Не хочу ділити майно і квартиру.

– Неприємно, що все навколо мене засудять, мовляв, невірний.

– Мама це не схвалить, буде сварити мене.

Причини звичайно серйозні, нічого не сказати, особливо мама. Але вголос я цього не говорив, адже людина, яка багато років не може піти від дружини, дійсно вважає свою ситуацію серйозною. І допомога дійсно потрібна.

Ось що я йому сказав зробити

1. Перестати вірити, що він засмутить дитину розлученням.

Дитина вже переймається через те, що тато з мамою не люблять один одного, не обіймаються, що не фліртують, і живуть як дві чужих людини. Так, він засмутиться від того, що вони перестануть бути разом, але зате і батько і мати в кінцевому підсумку знайдуть собі нових партнерів і покажуть синові, що означає любов насправді. А інакше він виросте і буде будувати сім’ю так само – без любові і радості.

2. Не хочеш ділити майно? віддай все.

Звичайно ж, не хочеться. Тоді поділи навпіл, раз немає шлюбного контракту. Або потрапиш в важкі судові тяжби.

3. Інші не засудять, а підтримають.

Навіть статистично у нас в країні дуже багато розлучень, тому кожен другий вже точно з досвідом прощання з дружиною за плечима, і може сказати “я теж розлучився, і нічого”

4. Зроби все на зло мамі

Чоловік, щоб відокремитися від впливу матері, тим більше дорослий, повинен чинити так, як вважає за потрібне. А щоб було простіше, потрібно спеціально сказати матері “я розлучаюся. Навіть якщо тебе це злить, я все одно зроблю це”. Я прямо попросив Юру не соромитися і розлютити матір. Нехай він побачить, що нічого вона йому зробити не може.

Через 2 місяці Юра розлучився і був щасливий.

Фото ілюстративне.