fbpx
Технології
5 креативних способів зарядити смартфон без розетки

Якщо вам набридло підзаряджати акумулятор свого мобільника звичним зарядним пристроєм, можна скористатися одним з незвичних способів. Ось кілька креативних способів зарядити смартфон без розетки, пише Tech Today з посиланням на AndroidPit.

Голосом

У Південній Кореї розробили пристрій, який дозволяє виробляти електрику за допомогою гучного крику. Але можна і не кричати, а постояти поруч з завантаженою автомагістраллю чи літаком.

Механічним генератором

Такий пристрій як, наприклад, BoostTurbine 4000 за $75 дозволяє попрацювати м’язами. Якщо у вас розрядиться смартфон, просто підключіть USB-кабель до цього гаджета і крутіть його ручку, поки не втомитеся. П’яти хвилин такого заряджання вистачить на одну хвилину розмови по телефону.

Вітром

Можна придбати чохол iFan, який зарядить ваш смартфон за допомогою енергії вітру. Його можна встановити на свій велосипед, і після шести годин поїздки смартфон повністю відновить свою енергію.

Теплом свого тіла

Наші тіла також виробляють енергію, частина якої доступна у вигляді тепла. Щоб зарядити від цього тепла мобільник, вдягніть шорти PocketPower. Покладіть смартфон у їхню кишеню, і уже за 8 годин носіння він зарядиться на 24 хвилини розмови.

Фруктами та овочами

Ентузіаст Калеб Чарленд зміг зарядити свій Lumia 930 за допомогою 800 яблук і картоплин. Кожен фрукт і овоч він з’єднав проводами, створивши гігантську батарейку.

Читайте також: +50 000– Мало мені було пригод-захотілось поколядувати! Кримський татарин своїми жартами розірвав ведучих і глядачів шоу Розсміши коміка 2016 (відео)

Джерело.