fbpx
Дозвілля
4 таємниці успіху ділової жінки

Стань успішним! Шлях до успіху починається з постановки мети. Без її чіткого визначення ви не зможете рухатися далі, тому витратьте певний час на те, щоб розібратися, що насправді ви хочете від життя.

Далі вам належить шлях до вашої мети, досягнення якої сприяють інші таємниці. Ваш зовнішній вигляд. Кожен погляд в дзеркало і ваше відображення в очах інших людей повинні радувати вас.

У створенні образу успішної жінки не може бути дрібниць. Вона встигає стежити за своєю зовнішністю і її зовнішній вигляд – це зразок доглянутості. Манікюр, зачіска, макіяж – все повинно бути в ідеальному стані. Пам’ятайте, саме зовнішність створює перше враження, а воно важливо в діловому світі.

Грамотно розпоряджатися своїм часом. Дуже часто жінкам доводиться буквально «розриватися» між домашніми турботами і побудовою кар’єри. У той же час багато годин на роботі витрачаються даремно на розмови по телефону з подругами, спілкування в інтернеті. Треба навчитися ділити час на те, яке ви присвячуєте дому, роботі і собі.

Під час «для себе» включайте відвідування перукарні, спортзалу, кіно і театру, різноманітних виставок, зустрічі з подругами. Це дуже важливо для того, щоб відчувати себе успішною. Не варто зациклюватися на якомусь одному аспекті вашого життя – будь то робота, сім’я або відпочинок. Гармонійне їх об’єднання – шлях до всебічного розвитку і успіху.

Ваше коло спілкування. Спілкуйтеся з тими людьми, які вам дійсно подобаються. Не варто витрачати час на те, що вам неприємно, тому скоротіть до мінімуму спілкування з людьми, які порушують вашу душевну рівновагу, негативно впливають на вас. Скажіть їм прямо, що вас не влаштовує в спілкуванні з ними, і якщо вони не захочуть змінитися, подумайте над тим, чи варто продовжувати стосунки з ними.

Читайте також: ПРИТЧА ПРО ГОЛКУ: ВИ ПРОЧИТАЄТЕ ЇЇ ЗА 20 СЕКУНД, А ПАМ’ЯТАТИ БУДЕТЕ ДОВГО!

Заводьте нові знайомства, шукайте тих людей, з якими можна поговорити на важливі для вас теми.

Особливо важливо заводити знайомих в сферах, в яких ви плануєте досягти успіху. Такі люди допоможуть вам вдосконалюватися.

Джерело