fbpx
Дозвілля
4-х-річний син Кіркорова сів за кермо Porsche (відео)

Філіп Кіркоров не раз зізнавався, що його молодший син Мартін зростає завзятим автомобілістом. За словами співака, в подарунок на всі свята дитина просить виключно машини і все, що з ними пов’язано. У день 4–річчя спадкоємця,  батько вирішив порадувати його мрією всіх хлопчаків.

Від батька, Мартін отримав набір гоночних машин Bentley і Ferrari відомої у світі іграшкової фірми. В комплекті, який привів у захват сина Кіркорова — близько десятка копій кращих автомобілів світу і збірні траси, – передає life.ru.
Побачивши презент, Мартін миттєво втратив інтерес до солодощів і святкового столу — вся увага дитини тепер була прикута лише до машин. Обдарував Кіркорова–молодшого автомобілем – іграшковим Porsche жовтого кольору і його хресний – Андрій Малахов.

Читайте також: CИН СТОЦЬКОЇ ДУЖЕ СХОЖИЙ НА КІРКОРОВА. ВИКРИВАЮЧІ ФОТО

Саме свято для підростаючого спадкоємця, Кіркоров вирішив організувати в затишному ресторані на Рубльовці неподалік від власного будинку. Заради дня народження Мартіна був орендований зал ресторану, а дітей розважали аніматори переодягнені в героїв мультфільмів.

Серед гостей, які прибули привітати Кіркорова–молодшого були помічені Юлія Барановська з дітьми, а також Анастасія Стоцька з сином. Піком дитячих веселощів став виїзд за кермом жовтого “Порше” самого маленького іменинника під оплески щасливого тата – Філіпа Кіркорова.

Джерело.

Реклама