fbpx
Дозвілля
Cин Стоцької дуже схожий на Кіркорова. Викриваючі фото

Близько року тому Філіп Кіркоров опублікував фото свого сина Мартіна з сином Анастасії Стоцької Сашею, і тим самим ввів всіх в шок, тому що ніхто не міг зрозуміти, де хто.

Хлопчики були так схожі один на одного, а разом – на Кіркорова, що миттєво поповзли чутки про те, що співак і є батьком дитини Стоцької, якого, до речі, вона приховує від громадськості, повідомляє Корупція.Стар

Довгий час ці чутки шуміли, хоча і сама Анастасія, і Філіп Бедросович говорили, що це чистий збіг. Мовляв, вони і самі жартують між собою з цього приводу.

«Доводити комусь щось безглуздо. Я можу зробити тест ДНК, можу направо і наліво давати інтерв’ю, намагаючись дати відповідь на що витає в повітрі питання: чи не Кіркоров чи батько Саші? Але навіщо? Кому треба, ті і так все знають ».

Стоцька довгий час говорила, що син схожий не на Кіркорова, а на свого тата, хоча його відмовлялася показувати.

Читайте також:АЛЛА МАЗУР РОЗПОВІЛА ПРО СВОГО СИНА АРТЕМА (ВІДЕО)

А тепер співачка вирішила розставити всі крапки над «i» і виклала фото своїх батьків. «Так ось на кого схожий Саша!» – Відразу вигукнули передплатники Насті.

І дійсно, дивлячись на батька Стоцької – дідуся хлопчика, стало ясно, що це його гени. Сама співачка теж сподівається, що тепер від неї відстануть з розпитуваннями про схожість сина з Мартіном Кіркоровим.

син стоцької1

син стоцької

Джерело.

Реклама