fbpx

2 серпня на Козерогів чекає нагорода долі, а тривоги будуть у Водоліїв

2 серпня на Козерогів чекає нагорода долі, а тривоги будуть у Водоліїв

ОВНАМ захочеться проявитись у зовсім новій області. На роботі рішення, вироблені колективно, виявляться найперспективнішими.

Легковажні особи можуть спробувати збити вас з “шляху праведного”.

ТЕЛЬЦІ отримають винагороду за виправдану довіру. Ваші рішення відрізняються зараз особливою далекоглядністю, хоча не всі знаходять розуміння навіть серед близьких.

БЛИЗНЮКИ всерйоз замисляться про нове робоче місце. Вам захочеться працювати в області, пов’язаній з вашим справжнім покликанням. Цей крок вимагатиме мужності, але надалі ви переконаєтеся, що мали рацію.

РАКИ, за вашої напруженої роботи вам потрібно навчитися користуватися будь-якою можливістю розслабитися і відновити сили. Гарний день для зустрічі з учителями.

ЛЕВАМ хочеться перекласти турботи на плечі оточуючих, а самим зайнятися чимось приємнішим. “Дитяче питання” може вийти на перше місце серед ваших турбот.

У ДІВ день зайнятий постійним спілкуванням, хоча бажання побути на самоті може перемогти. Добре дивитися на воду та рослини, улюблені обличчя, слухати гарну музику.

ТЕРЕЗИ для успішної творчості потребуватимуть розуміння та підтримки. Гарний час для письменників, музикантів та дизайнерів. Деякі мають зіткнутися в сутичці з кимось зі своїх знайомих.

СКОРПІОНИ підштовхуватимуть оточуючих до рішучих дій або самі виступатимуть у якійсь новій ролі.

Особи чоловічої статі схильні пускатися на будь-які авантюри, якими б ризикованими вони не здавалися.

У СТРІЛЬЦІВ назріли зміни в житті. Зберіться і вийдіть на новий рівень ефективності. Від покупок у цей час краще утриматися.

КОЗЕРОГИ можуть витратити багато грошей при сьогоднішніх поїздках. День буде досить складним і напруженим, але згодом на вас чекає гідна нагорода. Зробіть все можливе, щоб ваш будинок став затишнішим.

ВОДОЛІЇ отримають привабливу пропозицію, що обіцяє випробування, тривоги та перемогу. Питання особистого життя благополучно вирішаться, якщо ви зрозумієте, чого хочете насправді.

РИБИ, схоже, ви відчуваєте надмірну відповідальність за проект. Дозвольте більш відкрито висловлювати те, що відчуваєте і надайте те саме право оточуючим.

You cannot copy content of this page