fbpx
Дозвілля
10 ознак тoго, що ви знайшли свoє кохання. Пeрeвірте, чи вaші стoсунки мають майбутнє

Досі ніхто не може дати чітке визначення коханню. Це почуття наскільки багатогранне, що описати його дуже складно. Однак за деякими ознаками можна визначити, чим насправді є ваші стосунки, пише Радіо Максимум

Ось 10 ознак того, що ви знайшли своє кохання. Перевірте, чи ваші стосунки мають майбутнє.

Відповідай чесно! Ось 10 головних запитань про твоє життя

1. Ви не соромтеся безглуздо виглядати один перед одним

Зі скуйовдженим після сну волоссям, мішками під очима і відбитком подушки на щоці – ви не боїтеся, що вас розлюблять за невідповідність ідеальному образу. Тому що немає ніякого ідеального образу – ви – жива людина, яка за визначенням не може виглядати цілодобово на всі сто.

На початку стосунків багато хто з нас хоче здаватися кращим, ніж є насправді. Згодом ми розуміємо, що партнерові цінний не образ ляльки без недоліків, а жива людина, з усіма її хвoрoбами, зайвими кілограмами і раптовим прищем на чолі. Це знак, що закоханість переросла в справжнє почуття.

2. Вам подобається робити кохану людину щасливою

Приготувати улюблену їжу, помити за собою посуд, дати партнеру побути в тиші і спокої, коли все задовбало, – такі прояви турботи куди надійніше свідчать про любов, ніж букет з 50 троянд. Вам хочеться робити приємні речі для своєї половинки – як дрібні, так і значні.

3. Ви без cтрaху обговорюєте спільне майбутнє

Куди поїхати у відпустку в наступному році, кого завести – кота чи морську свинку, нарешті, як назвати дитину, навіть якщо її в найближчих планах немає. Спільні плани – свідчення того, що партнер став невід’ємною частиною вашого життя.

Це, до речі, непоганий спосіб визначити, що ви в стосунках не з тим, хто вам підходить. Можливо, через 10, 20 і 30 років ваша кохана людина буде так само розкидати одяг де завгодно і сміятися над жартами, які здаються вам несмішними. Терпимо чи мороз по шкірі? Якщо терпимо, то все у вас буде гаразд.

4. Ви чесні між собою. Навіть якщо це загрожує cвaркою

Коли вас щось не влаштовує, ви знаходите сміливість говорити про це і разом шукати варіанти вирішення проблеми. В процесі може бути боляче і неприємно, але це нормально – краще розібратися зі взаємними претензіями якомога швидше.

Невдоволення з часом накопичується, а коли трапляється cваpка з дріб’язкового приводу, ось тут пригадують все і відразу. Квіти, які хтось комусь не подарував, порушені обіцянки, брудний посуд – слово за слово, кулаком по столу, а в підсумку крах стосунків. Мораль: не намагайтеся закривати очі на проблеми і миритися з тим, що вас не влаштовує.

5. Ви не боїтеся успіхів один одного

“Він знайде нову роботу і закрутить роман з якоюсь панянкою”, “Вона запишеться в тренажерку і підчепить там собі “качка” – так говорить не любов, а егоїзм. Партнер – це не мусить підтримувати вашу впевненість у власній неперевершеності. Це людина зі своїми бажаннями і прагненнями. Вона буде змінюватися, це неминуче. Найкраще, що ви можете зробити, – підтримати його.

Читайте також: У КОМБІНЕЗОНІ ЗА 900 ЄВРО: МЕЛАНІЯ ТРАМП ПРОДЕМОНСТРУВАЛА СТРОГИЙ І СТРИМАНИЙ ОБРАЗ (ФОТО)

6. Ви вмієте знаходити компроміси

Компроміс – свідчення зрілого розуму і вміння прислухатися до чужої думки. Не варто завжди йти на принцип і до останнього відстоювати свою точку зору.

Практично будь-яке питання можна вирішити так, що і ви, і ваш партнер залишитеся цілком задоволені результатом. Драми через дрібниці гарні тільки в кіно. Насправді це досить виснажлива затія, здатна погубити навіть сильне почуття.

7. Разом вам краще, ніж окремо

Безумовно, у кожного з вас є свій вільний час, друзі і захоплення, яких вас ніхто не збирається позбавляти. І все ж ви іноді відмовляєтеся від зустрічі з друзями, щоб просто побути з коханою людиною.

Важливий момент: ви дієте так з власної ініціативи, ніхто не влаштовує вам сцен і не змушує всіма правдами і неправдами “зaбuти” на друзів. Якщо ж ви мало не на ланцюг до батареї прикуті – тут без варіантів, стосунки приречені.

8. Ви визнаєте за партнером право на помилки

А він дає таке ж право вам. Тому що ви обоє – живі люди, які не зобов’язані відповідати якимось ідеалам. Помилки неминучі, питання в тому, як до них ставитися. Більшу частину “косяків” можна пробачити.

9. Ceкc – це не головне

Ні, це, звичайно, збiса приємне заняття, але крім нього у вас є купу інших справ, не менш цікавих. Спочатку ви буквально добу безперервно не вилазите з ліжка, потім iнтuмнe життя входить в спокійне русло. Це природний процес, найчастіше тут немає причин для занепокоєння: вас ніхто не розлюбив, просто так розвиваються стосунки.

10. Ви поважаєте партнера, а він поважає вас

Повага – основа здорових стосунків. Ви вмієте зважати на почуттями та думки партнера і не переслідуєте цілі в будь-якій ситуації залишити за собою останнє слово. Любов – це не історія про те, хто правий, а хто ні.

Можливо, трапиться так, що в один прекрасний момент ви вирішите, що далі залишатися разом немає сенсу. Поважайте рішення коханої людини і не змушуйте продовжувати стосунки, які себе вичерпали.