Без рубрики
У Дніпрі знайшли всю таблицю Менделєєва

Купання на пляжах Дніпра може нанести шкоди здоров’ю відпочивальників. Більш безпечнішими та чистішими є закриті водойми.

Такої думки дотримується еколог Олександр Чистяков.

Експерт стверджує, що сьогодні води Дніпра містять величезну кількість промислових та побутових відходів. Раніше річка була набагато безпечнішою, та все що у нас є сьогодні – перегороджена греблями, зовсім інша екосистема. Течія річки не мимовільна, вона відбувається лише тоді, коли чиновник відчиняє заглушку. Але течія є невід’ємною частиною життя річки, вона проводить її очищення від всіх можливих забруднень. На сьогоднішній день за свідченням вчених головна річка України схожа на суміш всіх елементів таблиці Менделєєва.

Реклама

Читайте також: В Україні більше не буде рівня “спеціаліст”

Тому відпочивати можна лише на пляжах закритих водоймищ Києва або ж на таких неврегульованих річках, як Десна. Звичайно, експерт не заперечує інших проблем, пов’язаних з Десною, але головним позитивним фактом все ж залишається неврегульованість річки. Із закритих водоймищ Чистяков радить озеро Міністерка, яке вважає одним із найчистіших. Майже в кожному районі ще залишилось чисте озеро, придатне для здорового купання. Але слід також звертати увагу на облаштованість та придатність таких зон для відпочинку, оскільки дуже важливим є наявність на них санітарних та рятівних служб.

Джерело.

 

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook