fbpx

Португалія – ​​десята країна, яка виграла Євро і інші факти фіналу

Пропонуємо вашій увазі найцікавіші статистичні факти матчу Португалія – Франція (1:0).

1 – Португалія здобула перше чемпіонство, після 35 ігор проведених на чемпіонатах Європи.
1 – Франція була останньою командою, яка виграла домашній Євро, а Португалія останньою, яка поступилася в фіналі домашнього Євро. Тепер обидва досягнення у французів.
2 – обидва голи Португалії в додатковий час були забиті гравцями, які вийшли з лави.
3 – останні три фінали збірної Франції на великих турнірах завершувалися нічиєю в основний час (2000, 2006 і 2016 г.).
5 – Португалія поступилася у всіх попередніх матчах проти країни-господині на великих турнірах
6 – Едер – шостий запасний, який забив у фіналі Євро поряд з Бірхоффом і Вільтором.
7 – з 1980 року, жоден воротар не зробив більше сейвів в фіналі ЄВРО ніж Руї Патрісіо (Петер Шмейхель також зробив 7 сейвів проти Німеччини в 1992 році).
8 – Кріштіану Роналду зробив всього вісім передач в фіналі перед тим, як був замінений.
10 – Португалія – десята країна, яка виграла Євро.
12 – Кріштіану Роналду став першим гравцем, який вийшов в старті в двох фіналах Євро більш ніж через чотири роки. (12 років між Євро-2004 і Євро-2016).
13 – Португалія не програвала 13 останніх матчів під керівництвом Сантуша (поремог- 9, нічиїх – 4).
18 – Ренато Санчеш – наймолодший гравець, який вийшов в фіналі чемпіонату Європи (18 років і 326 днів).
18 – Франція не програвала 18 останніх матчів на великих турнірах на рідній землі, вигравши 16 матчів і звівши до нічиєї ще два.
20 – Коман є наймолодшим гравцем в історії Франції, які вийшли в фіналі великого турніру (20 років і 27 днів) і 5-й наймолодший в історії Євро.
31 – після тріумфу Португалії, Англія стала країною провела більше всіх ігор на чемпіонатах Європи, що не виграли трофей.
59 – це перший фінал Євро без голів в перші 59 хвилин.
72 – Косельні віддав всі свої паси точно в ноги партнерам (72/72).
73 – Португалія вела в матчах лише 73 хвилин з 720 проведених в основний час матчів Євро.
80 – Португалія завдала першого удару в площину воріт у цьому матчі на 80-й хвилині.
0:0 – це шостий Євро без забитих голів в першому таймі, але перший без голів в основний час матчу.
0:0 – у всіх чотирьох фіналах Євро, де грали Франція і Португалія, в першому таймі голи не забивалися.