fbpx

“Зима близько”: схоже ця фраза з серіалу “Гра престолів” стане в цьому році дійсно актуальною

Метеорологи прогнозують у 2017-18 роках одну з найсуворіших зим за останні 100 років, при цьому найсильніші холоди очікують жителів Європи. Про це повідомляє kp.ua.

За прогнозами метеорологів, морози будуть також і дуже затяжними. Вчені пов’язують це явище з новим кліматичним циклом, у який входить Земля, і різке підвищення температури в Тихому океані на один градус. Також очікується зниження сонячної активності.

У Європі буде дуже сніжно, а в низці країн температура опуститься до -30. За інформацією Exacta Weather в Ірландії перший сніг і заморозки прогнозують вже в жовтні.

Британський кліматолог Джеймс Медден заявив, що очікується щось на зразок мінімуму Маундера – періоду довготривалого зменшення кількості сонячних плям приблизно з 1645 по 1715 роки, який збігся з так званим малим льодовиковим періодом.

Зокрема в зиму 1708-09 років у Європі грунт промерз більш ніж на метр; моря, озера і річки замерзли; на полях вимерзнув весь урожай, мороз знищив оливкові дерева і виноградники, а в річках і озерах замерзла риба.

У Франції зима завдала особливо великих втрат, оскільки спричинила собою гoлoд, через який до кінця 1710 року зaгинyли приблизно 600 тисяч осіб. У Парижі, найбільшому місті того часу, зaгинyлo 24 тисячі людей. Оскільки гoлoд відбувався під час вiйни, деякі сучасники-націоналісти стверджували, що зaгибeль стількох людей у ​​Франції спричинило не голодування, а сама вiйна. Також сувору зиму вважають однією з причин масової еміграції з Центральної Європи жителів німецького регіону Пфальц.

У свою чергу український народний синоптик Володимир Деркач, прогнозує, що найхолодніші дні настануть вже після 1 січня 2018 року.

Як відомо, раніше в НАСА заявили, що на Сонці припинилися спалахи, а це значить, що знизилася активність світила. У підсумку до 2030-2040 року на Землі може настати п’ятий льодовиковий період.

You cannot copy content of this page