fbpx
Події
Зять Юлії Тимошенко став власником величезного наділу землі в дуже престижному місці (відео)

47 гектарів під комерційне будівництво обійшлися Чечоткін в 175 мільйонів гривень.

Бізнесмен Артур Чечоткін, який в грудні 2014 року одружився з Євгенією Тимошенко, доньки лідера ВО Батьківщина, став власником величезного наділу землі в дуже престижному місці. Як стало відомо “Країні”, зять нардепа в кінці березня купив 47 гектарів прямо вздовж траси Е-95, в 40 км. від Києва.

Зараз тут росте трава. Але призначений цей земельний фонд за документами під будівництво виробничо-складського комплексу. У ділянки дуже вигідне розташування, він знаходиться в 40 км від столиці по трасі Е-95 біля селища Велика Солтанівка (Васильківський район). Більш того, земля виходить прямо на трасу Київ-Одеса, що надає їй комерційну привабливість. Такі “фасадні” ділянки брокери зараз продають по $ 1,5 тис. Або 37,5 тис. Грн. за сотку. Тому, виходячи з ринкової вартості, 47 гектарів зятю нардепа обійшлися в $ 7 млн. Або 175 млн грн.

У відкритому реєстрі підприємств та приватних підприємців “Країна” дізналася, що чоловік Жужі Тимошенко фігурує в двох фірмах.

Читайте також: ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ЗРОБИЛА ФУРОР У ШКІРЯНІЙ СУКНІ (ФОТО)

Він директор в одеському ТОВ “Армакс ЛТД”, яке консультує з комерційних питань. А в ТОВ “Круїз Атлантик” Артур Чечоткін засновник. Ця компанія зареєстрована в Києві, а займається барами і підготовкою нерухомості для продажу чи здавання в оренду.

Джерело.