Дозвілля
Юлія Тимошенко зробила фурор у шкіряній сукні (фото)
Лідер партіїБатьківщина“, народний депутат Юлія Тимошенко, яка славиться своїм витонченим стилем і дорогими нарядами, привернула увагу новим чином. Сукня, в якій експрем’єр з’явилася у ВР, справила фурор в мережі.
Засідання комітету Верховної Ради стало черговим виходом на подіум» для Юлії Тимошенко. Нардеп прийшла на роботу у новому платті, яке виготовлене зі шкіри. Варто відзначити, що вбрання дуже вдало підкреслило підтягнуту фігуру Тимошенко.
Про це йдеться на сторінціМиЗа Юлію Тимошенкоу Facebook,передає Joinfo.ua.
Екстравагантне шкіряне плаття ніжного м’ятного кольору отримало позитивнівідгуки користувачів мережі. Зазначимо, що наряд щільно облягає фігуру іпідкреслює підтягнуте тіло лідераБатьківщини“. Горловину і верх сукніприкрашають ажурні вставки з різними візерунками. Також образ доповнює маленьке болеро ніжного бузкового кольору і такого ж кольору пояс, якийпідкреслює талію нардепа.
Зачіска Юлії Тимошенко відповідала новому образу. Її волосся було розпущене, а образ доповнили стильні окуляри.

У соцмережі Вконтакте на сторінці спільнотиШанувальники і прихильники Юлії Тимошенкотакож поділилися цим новим образом народного депутата. Фотографію доповнили піснею російського музиканта Максима ЛеонідоваОна прошла, как каравелла, по волнам“.

 Юля сьогодні в латексі“, — іронічно коментує користувач мережі.
тимошенко в шкіряному платті тимошенко2 тимошенко3 тимошенко4 тимошенко5

Реклама

Related Post