fbpx

“Зважені та щасливі”: яk виглядають учасники першого сезону через 7 років (фото)

Уже восьмий рік глядачі спостерігають за трансформацією учасників.

30 серпня на телеканалі СТБ стартує новий сезон самого вагомого шоу країни «Зважені та щасливі», пише Лайм

Читайте також: “ЧОРНА ПРИХВАТКА”: СУДДІ МАСТЕРШЕФ 8 ОГОЛОСИЛИ НОВІ ПРАВИЛА ПРОЕКТУ

Уже восьмий рік глядачі спостерігають за трансформацією учасників. Ми вирішили пригадати перших учасників проекту, і показати, як вони виглядають зараз – через 7 років.

Наталія Загородня брала участь в першому сезоні. У свої 44 роки вона зважилася змінити життя. Наталя прийшла з вагою 112 кг і схудла на 41 кг.

Володимир Одноріг був учасників другого сезону. Коли він прийшов на проект, його вага становила 130 кг. Зараз у Володимира прекрасна сім’я, і він допомагає іншим худнути.

Михайло Репех був учасником першого сезону проекту. У 18 років важив 150 кг! Зараз Міша в прекрасній формі і бігає марафони.

Христина Кирчів брала участь у другому сезоні. У 22 роки вона важила 135 кг. На проекті Христина взяла себе в руки і змінилася.

Марта і Андрій Марнауз. Марта Карпенко прийшла на другий сезон шоу з вагою 135 кг. На Шоу Марта зустріла майбутнього чоловіка – також учасника проекту Андрія Марнауза. Вага Андрія тоді становив 168 кг. Пара одружилася і в зв’язку зі складними пoлoгами і хвoрoбою дитини, знову набрала вагу. Марта і Андрій – єдині учасники «зваження та щасливих», яким дали другий шанс і вони повторно брали участь в проекті в сьомому сезоні.

You cannot copy content of this page