fbpx

“Чорна прихватка”: судді МастерШеф 8 оголосили нові правила проекту

Шоу МастерШеф повертається на телеекрани. Уже 28 серпня 2018 року стартує 8 сезон популярного кулінарного проекту. При цьому учасників чекають нововведення. Дізнайтеся, які правила змінилися!

На каналі СТБ стартує нова кулінарна битва України – 8 сезон шоу МастерШеф. У перших випусках судді проекту Дмитро Горовенко, Тетяна Литвинова та Ектор Хіменес-Браво під час кастингу оберуть кухарів, які будуть змагатися за титул головного кулінара-аматора, пише Радіо Максимум

Сотні людей з різних куточків України приїдуть на кастинг, щоб вразити вимогливих суддів своїми стравами. Усі попередні сезони правила шоу залишалися незмінними: учасник готує страву, отримує, щонайменше, два “так” і надягає білий фартух.

Але в 2018 році судді проекту запровадили особливе право. Згідно з нововведенням проекту, якщо учасник отримає одне “так” і два “ні” він не відразу відправиться додому – а отримає шанс поборотися за місце на проекті. Замість білого фартуха йому вручать “чорну прихватку”.

Читайте також: ВІДОМИЙ НАРДЕП ОДРУЖИВСЯ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО

“Ця прихватка стане додатковою можливістю потрапити на проект для тих учасників, які на кастингу почули два “ні”. Але якщо один суддя все ж повірив у цю людину, то він може дати ще один шанс взяти участь у бuтві, – наголосив Ектор Хіменес-Браво”.

Володарі цих прихваток повинні пройти три складні завдання на логіку, кулінарну техніку і тонкий смак.

Володарі цих прихваток повинні пройти три складні завдання на логіку, кулінарну техніку і тонкий смак.

You cannot copy content of this page