fbpx
Події
Зрив масштабних терактів на Львівщині: стали відомі подробиці

Учасники терористичної групи у Львівській обл. планували зібрати 100 людей, забезпечити їх фінансово і видати їм зброю для підготовки терактів з метою насильницького захоплення влади. Про це в коментарі каналу “112 Україна” повідомила речник прокуратури Львівської області Мар’яна Гайовська. Справу стосовно трьох затриманих передали в суд на розгляд вчора.

“Загалом учасників злочинної групи було п’ять. Чотирьох вже затримали, трьох зараз будуть судити, а щодо одного вже є обвинувальні вирок суду. Вони планували кілька вибухів на залізничних коліях в межах міста Львова і Львівської області. Крім цього планували також захопити державні установи в районах Львівської області, які розташовані у гірській і лісистій місцевості. Для цього вони планували зібрати хоча б 100 чоловік, забезпечити їх фінансово, зброєю. Вони збирали інформацію, де можна отримати таку незаконну зброю. Після цього планували захоплювати державні установи”, – заявила Гайовська.

Проте зловмисникам не вдалося здійснити заплановане – завдяки роботі правоохоронних органів теракти були попереджені. Під час затримання один з них чинив опір і поранив співробітника СБУ.

Як повідомлялося, прокуратура Львівської обл. направила до суду обвинувальний акт стосовно трьох місцевих жителів, які підозрюються в спробі насильницького захоплення державної влади, двоє з них готувалися до скоєння актів в обласному центрі та в регіоні.

Двоє учасників терористичної групи планували зробити кілька вибухів на залізниці. Для цього влітку минулого року вони проводили огляд залізничних шляхів, випробували пристрій ініціювання вибуху, придбали електродетонатори і запали для виготовлення вибухових пристроїв, які зберігали за місцем проживання.

Читайте також: “Щоб не мучилися”: монах-волонтер розповів, навіщо вбивати окупантів “з любов’ю”

Джерело.

facebook