fbpx
Події
“Щоб не мучилися”: монах-волонтер розповів, навіщо вбивати окупантів “з любов’ю”

У зоні АТО на сході України активної волонтерською діяльністю займається незвичайний чернець Аристарх, в “миру” його звуть Олексій Цимбалюк. Про це передає “Громадське”.

У 2006-му році Цимбалюк прийняв постриг у ченці, і з тих пір він – Аристарх. Спочатку був ієродияконом в православної церкви Московського патріархату, потім – Київського. Розчарувавшись в обох, став ченцем-відлюдником на Закарпатті.

Аристарх досі в чернечому чині, але став волонтером на російсько-українській війні. Одного разу він вирішив, що не є настільки праведним, щоб допомагати українським військовим молитвою, і пішов на фронт.

Свій шлях на Донбасі Цимбалюк починав в підрозділі медичної евакуації “Госпітальєри”. Потім боровся з контрабандою, працюючи в мобільних групах СБУ. Зараз возить на схід патріотів і українських виконавців.

“Якщо немає державної програми українізації сходу, то ми повинні знову все робити самі, поки Донбас не буде українським”, – пояснює Аристарх.

Він курить в кадрі і бере в руки зброю, не боїться розповідати про гріхопадіння православних єпископів на камеру і вчить, як вбивати ворога з любов’ю.

“Все потрібно робити з любов’ю. Чого вони розбурхали, і це все почалося? Люди були нещасливі. Чому прийшов ворог до нас на землю? Він у себе вдома нещасливий. Значить, потрібно прийти до когось і забрати чуже. Раз воно нещасливе і мучиться неживе, то відібрати у нього життя – це є гріхом, це акт милосердя, “- пояснив Аристарх.

Читайте також: Ми – єдині, – поліція Донбасу закохує патріотичною піснею

Джерело.

Related Post

facebook