fbpx
Події
“Зробив добро – жери го….но!” Історія з роздачею хліба в Росії вразила соцмережі

Російський підприємець і власник невеликого продуктового магазину Мамуд Шавершян вже більше восьми років безоплатно роздає хліб малозабезпеченим, багатодітним та пенсіонерам. Ось тільки замість подяки “Робін Гуд” з Володимирської області дізнається про постійні скарги, які надходять до адміністрації президента.

Вся справа в тому, що покупці впевнені, “простягнути руку допомоги” підприємцю веліли “зверху”, але Шавершян явно недодає потрібну норму хліба. Про це пише “Обозреватель” з посиланням на TJournal.

За роки роздачі безкоштовного хліба, власник магазину вигадав систему талонів. Шавершян розподілив на кожного жителя спального району по десять талонів на місяць і видає по ним один батон і половину “чорного”. Тобто близько двох тисяч батонів і тисячу “буханок” щомісяця.

Правда, за словами адміністратора магазину, багато клієнтів постійно обурені, тому що впевнені, що хліб їм виділяє сам президент, мер або губернатор. А власник, отримуючи хліб від держави, віддає їм лише частину.

“Мене спочатку мало не кожен день до сліз доводили, адже якщо щось не так – звуть адміністратора, лаються, матом посилають. Мені так боляче було, я Максимовичу (власнику – ред.) Спочатку скаржилася, говорила, що люди не цінують його доброту “, – зізналася адміністратор.

Історія Мамуд Шавершяна розлетілася по мережі, викликавши подив і обурення інтернет-користувачів.

“Яка прекрасна історія, просто еталонна. У російській перді підприємець за власною ініціативою роздає бідним хліб. Але місцева біднота незадоволена. Їм здається, що він не додає хліб. Що це Путін велів людям простим хліб роздавати, а барига цей проклятий частину хліба притримує”, – написав на особистій сторінці в Facebook української блогер Антон Ходзьо.

“Зробив добро – жери го….но!” – Обурилися в обговореннях.

“Всі сміються, але мені цікавий сам факт, що в РФ є люди, які безкоштовно роздають людям хліб! А невіри завжди є і будуть”, – підкреслили в одному з коментарів.

Читайте також: “Уродство”: Білозір збурила мережу коментарем щодо російської конкурсантки на “Євробаченні”