fbpx

Зрoбiть цe для своїх батьків і сьогодні, і завтра – це покращить їхнє життя

Лікарі розповіли, як захистити літніх людей від деменції.

Дослідники назвали ще одну причину того, чому так важливо відвідувати літніх батьків якомога частіше. Збереження хороших зв’язків між дорослими дітьми та їх батьками є надійною профілактикою старечого недоумства, пише dobryjlikar

Якщо дорослі діти регулярно відвідують своїх батьків, які проживають окремо, це може забезпечити їм додатковий захист від старечого недоумства, як встановили дослідники. А ось стресові, погані відносини між дорослими дітьми та їх батьками збільшують ризик розвитку хвoроoи Альцгeймера та інших різновидів деменції.

Особливо сильно цей ризик зростає в тому випадку, якщо дорослі діти перестають спілкуватися зі своїми літніми батьками.

Читайте також: В СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЛЯГАТИ СПАТИ, ЩОБ ПРОКИДАТИСЯ БАДЬОРИМ. ЦЯ ТAБЛИЦЯ — ПРОCТО ЗНAХIДКА!

Результати дослідження показують, наскільки важливі позитивні відносини між представниками різних поколінь. Свої висновки вчені зробили на основі спостережень за 10 055 людьми, що не мали ніяких ознак старечого недоумства в 2002 році.

За ними спостерігали протягом 10 років, кожні два роки проводячи співбесіди. Всі учасники експерименту були старше 50 років, вони детально розповідали про своє здоров’я, спосіб життя і стосунки в сім’ї, повідомляє newsyou.info.

Виявилося, що чим більш позитивними були їхні стосунки, тим нижчим був ризик розвитку старечого недоумства. Справедливий був і зворотний зв’язок: при поганих відносинах між дорослими дітьми та батьками похилого віку останні частіше стикалися з тими чи іншими різновидами деменції.

В цілому, дослідження вчених з Університету Східної Англії показує, яке велике значення мають прості людські відносини для здоров’я людей, особливо якщо йдеться про деменцію, яка на сьогодні є невиліковною та жeртвaми якої з кожним роком стає дедалі більше людей.

You cannot copy content of this page