fbpx
Події
Знаки Зодіаку, на які у вересні чекає неабиякий успіх: гороскоп від відомого астролога

Нинішній вересень найкраще підходить для підбиття попередніх підсумків року. Проаналізувавши ситуацію і зробивши важливі висновки, можна буде виправити становище – час до кінця року ще є. За порадою астропсихології, треба пам’ятати, що в житті і професії процвітає не той, хто ніколи не помиляється, а той, хто вміє визнавати і вчасно виправляти свої помилки, пишуть “Факти”.

Про те, що чекає в вересні на всі знаки Зодіаку, виданню розповіла відомий астропсихолог Валентина Віттрока.

Овен

Місяць пройде під знаком матеріального успіху: вдалі переговори, укладення перспективних угод, вигідні відрядження, фінансова підтримка партнерів – головне, не упустити шанси, які подарують вам зірки. Щоб не посваритися з друзями, досить згадати, скільки вони для вас зробили. В особистому житті можлива поява шанувальника – або шанувальниці – набагато молодшого за віком.

Телець

Гарний час для тих, чия професія пов’язана з творчістю – цілком можливо, що вдасться нарешті створити шедевр, який виведе вас в зірки професії. У романтичному листуванні важливо вміти читати між рядків – ваш кореспондент не всі зможе сказати прямо. У відносинах з начальником необхідно дотримуватися субординації, інакше перманентні конфлікти неминучі.

Близнюки

На перший план вийде все, що так чи інакше пов’язане з власним будинком: хтось переїде в нову квартиру або будинок, комусь доведеться вирішувати проблеми домочадців. Раптовий службовий роман варто до пори до часу приховувати від оточуючих – плітки вам зараз зовсім ні до чого. Перш ніж зважитися на пластичну опepaцію, добре прорахуйте всі «за» і «проти» і лише потім приймайте остаточне рішення.

Pак.

Копітка і, можливо, нудна робота з інформацією, якою доведеться займатися в цей час, в кінцевому підсумку призведе до серйозного професійного прориву, про який ви давно мріяли. Але найцікавіші події будуть відбувається в особистому житті: самотні представники знаку зможуть знайти свою другу половинку, а одружені – перезавантажити і зміцнити свої відносини.

Лев

Незважаючи на проблеми, які час від часу будуть створювати вам партнери по бізнесу, в професійному плані місяць виявиться досить успішним, а винагорода і зовсім перевершить всі очікування. Щоб добре зарекомендувати себе в очах нового начальства, не обов’язково робити все самостійно – досить генерувати ідеї. Можна купувати твори мистецтва і займатися декоруванням будинку.

Діва

Привабливість в очах оточуючих призведе до того, що до вас багато будуть звертатися за порадою, як вчинити в тій чи іншій непростій ситуації. Використовуючи свою розсудливість, аналітичний розум, ви зможете допомогти майже всім. Варто також подбати про своє здоров’я – поки ще можливо обійтися профілактичними, а не радикальними заходами. Останній тиждень місяця принесе довгоочікувані фінанси.

Читайте також: Астрологи склали список знаків Зодіаку, які будуть найгіршими батьками

Терези

З споглядання глибин своєї душі вас зможе вивести нова цікава робота, яка не тільки дозволить поповнити рахунок в банку, але і принесе задоволення, а це, погодьтеся, немало. З 12 вересня Марс в знаку Водолія зробить вас однаково успішними в коханні й творчості, а яку саме стезю вибрати, вирішувати тільки вам, хоча при бажанні можна і поєднати.

Скорпіон

Будучи обласканими щирою любов’ю і увагою як рідних, так і зовсім сторонніх людей, ви будете відчувати себе на сьомому небі від щастя, що позитивно позначиться і на роботі, і на особистому житті – ви досягнете успіху в усіх життєвих сферах. При найменшій життєвій скруті звертайтеся за допомогою до друзів – вони не підведуть. В кінці місяця на перший план вийдуть домашні клопоти.

Стрілець

Перешкодити серйозним кар’єрним перспективам може тільки ваш власний характер – химерний і непередбачуваний, але ж заради нової посади можна його і притримати. Любовними переживаннями, яких в цей час буде багато, не варто ділитися навіть з близькими подругами – залиште їх для особистого користування. Зірки застерігають від бажання лихачити за кермом – дотримуйтеся принципу «тихіше їдеш – далі будеш».

Козеріг

Найбільш успішною обіцяє бути спільна робота з зарубіжними партнерами, тому з усіх пропозицій про співпрацю вибирайте саме їх. В цей час ніхто з вас не буде стpаждати від відсутності уваги з боку протилежної статі, але по-справжньому доленосним вересень стане для тих, хто поки самотній: можливо, саме зараз ви зустрінете людину, з якою не захочете розлучатися ні за яких умов.

Водолій

Справ буде так багато, що розслабитися не вийде. Тотальна зайнятість переважно стосуватиметься роботи, але домашніх клопотів теж буде вистачати – на щастя, вони будуть приємними: переїзд на нову квартиру або закінчення ремонту обов’язково потрібно буде відсвяткувати. У відносинах з начальством варто пам’ятати про субординацію – навряд чи ваш керівник з розумінням поставиться до примх і демаршів.

Риби

Розташування зірок на небі активує зону кохання і, що принесе не тільки зміни в особистих відносинах, а й можливість вирізнятися в суспільстві – на світських заходах і під час публічних виступів вам не буде рівних. Після 12 вересня може здолати втома і бажання сховатися від усіх, хто жадає з вами поспілкуватися. Не варто опиратися цьому бажанню – кілька днів наодинці з собою приведуть вас у форму.