fbpx
Дозвілля
Астрологи склали список знаків Зодіаку, які будуть найгіршими батьками

Виховання дітей – важка праця і талант, який, на жаль, даний не кожному. У хороших батьків не буває поганих дітей – цю фразу чув кожен із нас. Однак, часто-густо люди не готові нести відповідальність за своїх чад і це негативним чином відбивається на долі дитини.

Бути хорошою мамою або відповідальним батьком – іноді непосильна ноша навіть для зрілої людини. OBOZREVATEL і астрологи склали список знаків Зодіаку, які будуть найгіршими батьками.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки – лукавий та лицемірний знак, який часто зацікавлений виключно у власному комфорті й особистій вигоді. Отже, віддавати себе повністю дітям, присвячувати їм усе життя і йти на жeртви – абсолютно не входить в їхні плани. Часто діти батьків-Близнюків можуть бути недолюбленими, обділеними увагою і ласкою, оскільки їхні мами і батьки знаходять безліч важливіших справ.

Також серед Близнюків – величезна кількість людей, які не просто не готові до виховання дитини, але ще і дуже халатно ставляться до появи дітей на світ. Тобто, після народження чада вони намагаються перекинути відповідальність за нього на інших. Тоді “на арену” виходять другі половинки, бабусі-дідусі або старші діти в сім’ї. Боротися з цим практично марно, оскільки в такій сім’ї не два батька, а дві дитини. Гороскоп сумісності не радить заводити спільних діток із Близнюками, якщо ви не володієте сталевими нервами і твердим характером.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці – безпосередні і зарозумілі, і ці не зовсім позитивні риси повсюдно зустрічаються і у питаннях виховання. У них відсутній властивий багатьом іншим знакам Зодіаку трепет по відношенню до дітей, а також вони часто не можуть перейнятися належною відповідальністю за своїх малюків. Дитина для них – така ж людина, якій не слід приділяти увагу за першим криком. Їх не хвилює, що малюк просто не може багато чого зробити самостійно.

Однак це зовсім не означає, що вони – найбільш безвідповідальні і байдужі батьки. Інтерес Стрільця зростає в міру дорослішання їхніх дітей, так що до того моменту, коли їхнє чадо навчиться бігати і чітко формулювати свої думки, існує велика ймовірність, що вони стануть хорошими друзями. По суті, Стрілець – це така ж дитина, не дивлячись на його вік. Любовний гороскоп говорить, що представники цього знаку будуть відповідальними батьками тільки в тому випадку, якщо їхня друга половинка зможе їх зацікавити в процесі виховання.

ВОДОЛІЙ

Водолії, як правило, зацікавлені тільки в особистих інтересах. Їх абсолютно не хвилює, чого хочуть їхні діти, як вони будуть жити в подальшому і той факт, що іноді їм треба допомагати, жертвуючи чимось своїм. Вони чомусь впевнені, що дати життя маленькій людині – цілком достатньо для того, щоб відчувати себе героєм. Також часто буває, що Водолії, як найгірші батьки за знаком Зодіаку, досить трепетно ​​ставляться до свого чада, але тільки в перші роки його життя. Коли дитина дорослішає – вони немов втрачають до неї інтерес.

Вельми цікаво, що нерідко серед представників цього знаку бувають багатодітні батьки, але ось головна проблема полягає в тому, що жодна їхня дитина не отримує належної уваги. Гороскоп сумісності каже: якщо ви не готові до того, що вам доведеться тягнути процес виховання дитини на своїх плечах – не заводьте його з Водолієм.

Читайте також: “Одна дитина вже пoмeрла”: на Закарпатті спaлaх смeртeльно нeбeзпeчної хвoрoби