fbpx

Знайдений слід: ЗМІ розкрили справжню причину вибухів Samsung Galaxy Note 7

Причиною вибухів смартфонів Samsung Galaxy Note 7 стали нестандартні розміри акумуляторів, якими були укомплектовані деякі пристрої.

Про це повідомляє Tvrain.ru з посиланням на джерела The Wall Street Journal, які близькі до офіційного розслідування інцидентів, розпочатих компанією Samsung.

Журналістам вдалося ознайомитися зі звітом Samsung про результати розслідування. З інформації випливає, що акумулятори для Samsung Galaxy Note 7 виробляли дві компанії – китайська Amperex Technology Ltd і дочірня компанія основного виробника смартфонів Samsung DPI. Виявилося, що саме остання і виробляла неякісні батареї для девайсів, хоча спочатку під підозрою була азіатська компаній.

Для проведення незалежного розслідування Samsung звернулася до трьох компаній, які оцінюватимуть якість продукту і його постачань, – UL LLC і Exponent Inc із США і до німецької TUV Rheinland. Саме американські компанії займалися вивченням можливих проблем із акумуляторами, а німецька – детально вивчала процес складання смартфонів. У результаті з’ясувалося, що до вибухів могли привести і збої на виробництві, однак які саме, джерела WSJ не уточнюють.

Читайте також:В УКРАЇНІ ЗАФІКСОВАНО СМЕРТЬ ВІД СПРАВЖНЬОЇ АФРИКАНСЬКОЇ МАЛЯРІЇ

Джерело.

You cannot copy content of this page