fbpx
Події
ЗМІ оприлюднили розмір гонорару, який отримують політолог В’ячеслав Ковтун і американський журналіст Майкл Бом за участь у pocійських телешоу

Український політолог В’ячеслав Ковтун і американський журналіст Майкл Бом отримують щомісячно по 500–700 тис. руб. (230–322 тис. грн) за участь у pocійських телешоу, повідомляє “Комсомольская правда” з посиланням на обізнане джерело, передає видання “Гордон”.

За його словами, частина експертів ходить на шоу безкоштовно, а частина – за гроші. Співрозмовник заявив, що “українці не приходять без оплати”.

Джерело заявило, що “політолог рівня Дмитра Суворова (український блогер) коштує від 10 до 15 тис. (4,6–6,9 тис. грн.) за ефір”, а “більш розкрученим” платять до 30 тис. руб. (13,8 тис. грн). За його словами, Ковтун – “найдорожчий”, його місячний заробіток з усіх шоу та каналів становить від 500 до 700 тис. руб., “іноді до мільйона на місяць (до 460 тис. грн.)”. Співрозмовник видання стверджує, що приблизно стільки ж отримує Бом. За словами джерела, у цього журналіста “взагалі є ексклюзивний контракт і ставка”: він зобов’язаний відвідувати певну кількість ефірів.

Співрозмовник “Комсомольской правды” каже, що польський політолог Якуб Корейба отримує менше ніж 500 тис. на місяць, оскільки недостатньо часто буває в Мoскві.

За словами джерела, “усе офіційно – оформляють договір, платять податки”.”Комсомольская правда” пише, що, за чутками, Ковтун оселився в Москві в комфортній квартирі біля станції метро “Савеловська”, а Бом орендує особняк.

Журналіст у коментарі виданню сказав, що ходить на pocійські телешоу, щоб “протистояти демонізації США і Заходу”. Інформацію про те, що йому платять за ефіри сотні тисяч рублів, Бом назвав “дурницею”.

“Ну не знаю, може, в окремих випадках”, – заявив він.

Бом додав, що гроші – “це не мотив”, і підкреслив, що “непристойно рахувати чужі гроші”.

Ковтун сказав “Комсомольской правде”, що йому “нецікаво це взагалі обговорювати, таку хepню”.

Pocійське видання “Собеседник” пише, що Ковтун у 1996 році закінчив аспірантуру Інституту національних відносин і політології Національної академії наук України. До 2012 року він був помічником п’яти народних депутатів. У 2012 і 2014 роках Ковтун балотувався до Верховної Ради України за списками Ліберальної партії, обидва рази невдало. З 2014 року він почав активно брати участь у pocійських телешоу.

Читайте також: Українського політолога побuли на росТВ: з’явилося відео програми

У листопаді 2016 року колишній “прем’єр-міністр ДНР” Олександр Бородай у перерві ток-шоу “Время покажет” на pocійському “Первом канале” побuв Ковтуна.

14 жовтня 2017 року в ефірі суспільно-політичного шоу “Время покажет” на “Первом канале” ведучий Артем Шейнін напав на Бома.