fbpx
Події
Українського політолога побили на росТВ: з’явилося відео програми

Українського політолога В’ячеслава Ковтуна побили в гримерці під час перерви в пропагандистській програмі “Час покаже” на російському Першому каналі.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на lenta.ru.

Програма від 31 жовтня була присвячена війні на Донбасі.

Ведучий передачі відомий російський пропагандист Андрій Шейнін стверджував, що влада України “санкціонує знищення власного населення в регіоні”. Один з присутніх запропонував йому донести ці факти до прокуратури України. Тоді Шейнин раптово перейшов на українську і з неприхованим ернічеством запитав опонента, чи серйозно він вважає, що українській владі про такі факти невідомо.

На перехід Шейніна на український жваво відреагував Ковтун, тоді Шейнін вигукнув: “Та у мене бабуся, бл…, українка, і далі що!”.

Дискусія продовжилася, а після перерви, на 55-ій хвилині програми, Шейнін приніс Ковтуну вибачення за те, що того вдарили в гримерці.

На передачі був присутній в тому числі екс-ватажок бойовиків так званої ДНР, “голова” так званого “Союзу добровольців Донбасу” Олександр Бородай.

“Ось цей скріплений скріпами “інтелектуал” розповідає Україні, як зупинити “громадянську війну” і повернутися до “спільних цінностей та історії”). Іди на… уй, Шейнін, зі своєю історією і цінностями… Твоє місце в стійлі баранів… “, — написав у своєму Facebook український політолог Сергій Запорізький.

“P.S. Шейнін вибачився перед Ковтуном за те, що того вдарили в гримерці. Як розумію, це зробив Бородай. Швидше за все, за те, що клоун Бородай пообіцяв, що якщо знадобиться, то він повернеться на Донбас і візьме Київ. На що Слава відповів: “Ну, повернися! Або боїшся долі Мотороли?”, — так прокоментував інцидент Запорізький.

Осторожно! В видео присутствует ненормативная лексика!

Читайте також:  Богомолець задекларувала замок “Радомисль” та права на 120 пісень

Джерело.