fbpx
Події
Зіркам “Сватів” заборонили в’їзд в Україну на 3 роки

Державна прикордонна служба заборонила в’їзд в Україну на 3 роки російським акторам Миколі Добриніну та Людмилі Артем’євій.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Зазначається, що 8 листопада пізно ввечері у залізничному пункті пропуску “Харків-пасажирський” під час паспортного контролю пасажирів, які їхали до Москви (Росія), прикордонники перевірили інформацію про можливе порушення акторами українського законодавства.

Перевірка проводилася щодо перетину ними державного кордону України через недіючі пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях.

“…щодо громадян РФ був складений протокол про адміністративне порушення за ст. 204-2 КУпАП та заборонений їм в’їзд в Україну терміном на 3 роки”, – сказано у повідомленні.

Актори відмовилися від присутності у суді та покинули територію України.

Прикордонники у черговий раз закликали громадян, профспілки, установи та громадські організації, у разі запрошення в Україну іноземців, уточнювати у них, чи не відвідували вони, перш за все незаконно, ВОТУ АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Як повідомлялося раніше, Добринін та Артем’єва після гастролей в анексованому Криму дали спектакль у самому центрі Києва.

Раніше актори відіграли цей же спектакль в окупованому Криму. Зокрема, гастролі пройшли у кількох містах: 10 вересня у Севастополі, 11 вересня у Сімферополі, 12 вересня у Ялті.

Читайте також: Ще одній російській співачці заборонили в’їзд до України

Джерело.