fbpx
Події
Ще одній російській співачці заборонили в’їзд до України

Державна прикордонна служба заборонила перетинати кордон України популярній російській співачці Крістіні Саркісян, що виступає під псевдонімом Kristina Si.

Як повідомили українські прикордонники, заборона діятиме протягом 3 років.

Зазначається, що вранці 6 листопада в аеропорту “Бориспіль” під час паспортного контролю пасажирів, які відлітали до Мінська, прикордонників зацікавила громадянка Росії Саркісян.

Відтак, вони перевірили інформацію про можливе порушення співачкою законодавства України щодо перетину державного кордону України через нечинні пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях.

У підсумку було встановлені пані Саркісян дійсно порушила закон.

“У зв’язку з цим, на підставі ст. 2042 КУпАП (порушення порядку в’їзду/виїзду на/з ТОТУ) та ст. 13 ЗУ “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” відносно даної громадянки РФ було складено протокол про адміністративне порушення за ст.204-2 КУпАП та заборонено їй в’їзд в Україну терміном на 3 роки”,– розповідає ДПСУ.

Додамо, що росіянка відмовилась від присутності в суді, про що написала заяву, та заявила, що найближчим рейсом покине межі України

Читайте також: Корольова опублікувала карту України без Криму

ну такое 🐰

Фото опубликовано Kristina_Si / 1991 🇷🇺 (@kristina_si)

Джерело.