fbpx

Зі сльозами на очах: Тіна Кароль на шоу Голос країни, відверто зізналася про своє єдине кохання у житті

Третій випуск восьмого сезону шоу Голос країни вийшов на телеекрани 11 лютого 2018 року. Команди зіркових тренерів поповнилися новими учасниками. Останнім на сцену 3 випуску Голосу країни 8 вийшов Андрій Рибарчук, який виконав пісню Тіни Кароль “Закрили твої очі”.

Співачка не змогла стримати емоцій, пише Радіо Максимум

Голос країни продовжує відкривати нові таланти, одним з яких став справжній самородок з Чернівців Андрій Рибарчук. Хлопець неймовірно чуттєво виконав пісню “Закрили твої очі” і до нього розвернулися всі тренерські крісла.

Андрій працює керівником відділу у фінансовій компанії, але щасливим його робить саме музика. Для участі в “сліпих прослуховуваннях” буковинець обрав відверту композицію Тіни Кароль.

Читайте також: СЕРГІЙ БАБКІН У ГРУБІЙ ФОРМІ СПРОБУВАВ ВИДВОРИТИ ІЗ ЗАЛУ ДІВЧИНУ ЯКА ПОРУШИЛА ПРАВИЛА ПРОЕКТУ “ГОЛОС КРАЇНИ” (ВІДЕО)

Після того, як усі чотири тренерські крісла розвернулися до виконавця, Джамала зазначила, що не чула цієї пісні у виконанні Тіни, а Сергій Бабкін попросив поп-діву виконати “Закрили твої очі”. Однак Кароль відмовилася.

“Вона занадто особиста. Вибачте, але я мушу відмовити. Не зможу. Такі пісні виконувати, складно. Після них дуже складно повернутися в ту Тіну, яка сидить на цьому кріслі. На моїх концертах це вже пік. Я пoмuрaю після неї кожного разу. Пoмuрaю дyшею, тому що моя дyша завжди буде співати про одного і того самого”, – зі сльозами на очах поділилася співачка.

Нагадаємо, що композицію “Закрили твої очі” Тіна Кароль присвятила своєму чоловікові Євгену Огіру, який кілька років тому пoмeр від paку.

Слова зірки розчулили і своїх колег, і глядачів. Не встояв і Андрій Рибарчук: він обрав команду Тіни. Насамкінець новий учасник Голосу, Сергій Бабкін та Тіна Кароль проникливо виконали пісню “Забери”. Послухайте!

Голос країни 8 сезон 3 випуск відео онлайн: Андрій Рибарчук – “Закрили свої очі”:

You cannot copy content of this page