fbpx
Події
Журналісту проекту “ЦРУ” погрожують

За фактом прямих погроз Катерина Мітєва напише заяву до поліції.

Після ефіру програми ЦРУ “Кишенькові активісти” журналіст 24-го каналу, автор програми Катерина Мітєва отримала погрози. Фігурант розслідування надіслав журналісту СМС, що містить нецензурні висловлювання та прямі погрози. СМС надійшла від голови ГО “Всеукраїнської народної ради протидії корупції та експертизи влади” Анатолія Будніка.

У програмі, яка обурила Будніка, журналіст детально дослідила діяльність очолюваної ним громадської організації. Представників громадського об’єднання, яке публічно декларує боротьбу із корупцією, було помічено біля маєтків Хомутинніка під час громадських акцій протесту. Під час зйомок сюжету представники “Всеукраїнської народної ради” приїхали під маєтки Хомутинників на розбори з представниками “Спілки ветеранів АТО”. Колеги Будніка стали на захист майна Хомутинників та заважали роботі знімальної групи. Згодом ці самі “атикорупціонери” були помічені на акції “Автомайдану” під маєтком колишнього в.о. ДАІ України О.Єршова. Власне, ці факти і привернули увагу журналістів і змусили детальніше з’ясувати діяльність цієї та інших ГО, що декларують боротьбу із корупцією.

В ході розслідування викрились також факти зацікавленості членів ГО, очолюваної Будніком, до горіхового бізнесу. Генпрокуратура та ДФС підозрює їх у несплаті податків та підробленні документів. Звідси – прискіплива увага до фіскальної служби. І за дивним збігом обставин саме ця ГО влаштовувала численні мітинги під стінами ДФС. Вочевидь, оприлюднення цієї інформації і стало причиною гнівного смс-допису пана Будніка на мобільний номер журналістки.

За фактом прямих погроз журналіст Катерина Мітєва напише заяву до поліції.

Читайте також: Львівський поліцейський розповів як виграв в “Лото-Забаву” 100 тис. грн

731955_1530718

Джерело.