fbpx
Дозвілля
Жінка на утриманні: які плюси та мінуси є у її життя

Жінка на утриманні: які плюси та мінуси є у її життя
Бути жінкою на утриманні для багатьох сучасних панянок не є допустимим. Вони все частіше стверджують, що потрібно розвиватися, удосконалюватися, досягати якихось цілей.

Та й незалежності вони хочуть, тому вважають за краще ходити на роботу, заробляти самостійно на життя. Водночас інша панночка не має нічого проти того, щоб бути на утриманні у чоловіка.

Таке становище не можна назвати однозначним. Він має різні сторони, які потрібно розглянути.

Переваги статусу утриманки
Такий статус має безліч плюсів. Виділити у тому числі можна основні.

1. Свобода. Якщо дівчина не працює, а живе на всьому готовому, то їй точно не потрібно буде вставати вранці, збиратися, їхати до офісу, штовхаючись у пробках чи вагоні метро. Вона зможе зробити собі такий графік, в якому їй комфортно існуватиме, зможе присвячувати багато часу і собі, і близьким.

2. Нові відчуття. Пріоритети, перебуваючи в ролі утриманка, дівчина зможе переглянути. У неї вдасться поставити нові цілі, відпаде необхідність відігравати певну соціальну роль. Все це подарує нові враження та емоції.

3. Фінансова забезпеченість. Не завжди сама жінка може закривати свої потреби. Якщо вона живе з чоловіком, який дає їй можливість не працювати, це означає, що фінанси є. Жінка точно не буде бідувати, зможе дозволити собі те, від чого раніше відмовлялася.

Недоліки статусу утриманки
Все має і негативні сторони. Якщо жінка перебуває у змісті партнера, вона теж зіштовхуватиметься з деякими проблемами.

1. Засудження з боку суспільства. Багато стереотипів залишилися у минулому, соціум розкріпачився. Але все ж таки засуджувати з приводу і без такого багатьох все одно продовжують. Якщо дівчина не працюватиме, то її це торкнеться.

2. Незахищеність. Нічого не буває вічним. Відносини можуть завершитися, панночка може залишитися одна. Якщо раніше вона жила за рахунок чоловіка, то в неї може просто не залишитися коштів для існування.

3. Відсутність зв’язку. Засудити робочі моменти із партнером – те, що нагадує ритуал. Дівчина, яка працює, зможе підтримати таку розмову. Утриманні це не буде під силу, комфортно при цьому ні вона, ні чоловік не почуватимуться.

Не все однозначно, якщо говорити про перебування на утриманні у партнера. Варто багато разів подумати, ніж ухвалити таке рішення.

You cannot copy content of this page