fbpx

Жінка дізналася, що чоловік їй зраджує і вирішила зробити йому незабутній подарунок на день народження

Істина про те, що людина пожинає плоди посіяного, завжди актуальна. Історія цієї подружньої пари цьому яскравий приклад.

Ситуація, коли чоловік гуляє на стороні, зустрічається часто. Провчити свою половину пробують одиниці. Замість скандалу дружина проявила кмітливість і винахідливість і підступно провчила свого чоловіка.

Жінка дізналася про зраду другої половини задовго до дня “ікс”. Вона не подавала виду, приховуючи пригнічений стан і принижену гідність. В день народження чоловіка чекав незабутній подарунок. Який? Дочитайте цю історію до фіналу!

Спочатку я сумнівалася в невірності чоловіка. Але з кожним днем збільшувалася кількість доказів. Ситуація вимальовувалася не райдужною. Мені було важко бачити і чути, як чоловік залицяється по телефону і навіть фліртує. Запитувала його про співрозмовника на іншому кінці дроту. Чоловік нахабно брехав, що він спілкується з мамою. Фліртує з мамою?

Чаша терпіння наповнювалася. Пізні повернення з роботи не підтверджувалися словами колег з його роботи. Після робочого дня він проводив кілька годин незрозуміло де. Так моя мука тривала кожен день! Останньою краплею стали зникнення ночами.

Чоловік ввечері нібито ходив за продуктами, а поверталася далеко за північ. Для себе зрозуміла – хороший приватний детектив розставить крапки над “і”. Раджу всім обдуреним жінкам: не мучтеся в сумнівах і не вірте казкам гулящих чоловіків, а наймайте спеціаліста. Докази провини чоловіка на суді при розлученні стануть хорошими аргументами, наприклад, при поділі майна. І детектив не підвів…

Я зберігала мовчаку кілька місяців. Чекала дня народження чоловіка. Я дізналася деякі обставини цього торжества, і вирішила зібрати неспростовні докази зради, щоб після розлучення бути фінансово незалежною і навіть придбати житло. Мої припущення виявилися вірними – чоловік планував відзначити день народження не з близькими та друзями, а з своєю кохaнкою. Незаперечними доказами стали, знайдені в затишному місці, пляшка шампанського та два келихи.

На день народження своєї половини я з його батьками, братом та нерозлучними друзями домовилася зібратися біля дверей в нашу квартиру. В якості подарунка приготувала великий торт зі свічками. Будь-якому чоловікові така увага б сподобалося, якби не певні обставини. Інтрига наростає!

Вранці ми зустрілися біля під’їзду, і я відкрила двері оселі своїм ключем. Всі вели себе тихо. Адже хотіли привітати сонного іменинника в ліжку. Так воно і сталося! Але шoк від того, що відбувається охопив кожного! У ліжку мій чоловік був не один! Побачивши невірного сина, мати кинула в нього торт і зaплaкaлa. Сестра і батько накинулися з докорами. Друзі теж стали обурюватися. А я виявляла розгубленість і нерозуміння того, що відбувається. Всередині ж усе тріумфувало – я помcтилаcя. Гoлa кохaнкa шукала свій одяг, а колишній чоловік плaкaв і говорив: “Що ж я наробив”.

Жінка помcтилаcя невірному чоловікові, а зібрані документи і свідчення очевидців їй допоможуть у суді.

You cannot copy content of this page