fbpx
Без рубрики
Жepтви ГЕЛЬ-ЛАКУ! Витрать хвилину і прочитай, ти повинна знати про це!

Я в шoцi … .а я ж завжди фарбую нігті гель-лаком .

Про гель – лак вже чули всі , і майже всі його наносили на свої нігті . Вони в тренді і це НЕ дивно , адже гель – лак може тримаються на нігтях 2 – 3 тижні , навіть довше , але так як ніготь відростає , то доводиться міняти манікюр . Проте почало надходити багато скарг від дівчат , що після зняття лаку нігті дуже погано виглядають , слабшають , ламаються , шаруються .

Ми вирішили розібратися чому ж відбувається , і як оздоровити свої нігті .

Гель – лак сам по собі НЕ сохне , тому нігті сушать під ультрафіолетовим світлом , під час сушіння лак « вплавляется » в верхній шар нігтьової пластини . Коли лак знімається , то природно разом з цим верхнім шаром нігтьової пластини , і так відбувається кожен раз , коли ви перефарбовувати нігті .

По цьому приводу серед фахівців існує багато суперечок  на скільки такий манікюр безпечний .

Одноголосно фахівці кажуть , що після двох манікюрів з гель – лаком потрібно 3 місяці перерви .

Порушення нігтьової пластини – це НЕ все , про що потрібно знати , коли ви наносите гель – лак , є ще кілька НЕ незначних факторів .

1 . Ультрафіолетове світло лампи , яким сушиться гель – лак дуже aгрeсивний до шкірі , краще використовувати спеціальні рукавички , які захищають шкіру , особливо важливо для тих , у кого на руках є родимки . Ультрафіолет може навіть викликати опік , а в гіршому випадку paк шкіри .

2 . На нігтях як мінімум 3 шари , а в основному навіть більше 4 – 5 шарів , так як крім лаку використовується ще база і топ ,тому в нігтьову пластину НЕ виходить достатня кількість повітря , і пересушується , від цього нігті також ламаються і шаруються .

3 . Для того , щоб зняти лак використовується спеціальний засіб , і як ви напевно вже знаєте потерти ваткою з розчином НЕ досить , потрібно тримати цей агресивний розчин під фольгою , він нагріватися і вбирається в ніготь , уявіть як він від цього страждає .

Я не сперечаюся , краса вимагає жертв , але варто чи воно того … Але якщо ж ви НЕ можете робити перерви в три місяці , то подбайте про нігті іншим способом . Спосіб досить банальний , але дієвий , харчуйтеся правильно , добавляйте в свій раціон більше жирної риби , яєць і сиру . Вам також потрібні вітаміни : залізо , цинк , вітамін С .

Якщо ви все ж зважилися на перерву , то після зняття лаку пострижіть нігті коротко , роботу по дому робіть в рукавичках , хоча б перші 2 – 3 тижні . Кожен день втирайте в ніготь і кутикулу масла , можна жожоби , абрикосове і оливкове . Можна покривати нігті лаками з протеїновим комплексом , це лікувальний лак .

Читайте також:ДІАГНОЗ – ЗА СТАНОМ НІГТІВ. ПРО ЩО СВІДЧАТЬ БІЛІ ЦЯТКИ, РЕБРИСТІСТЬ, РОЗШАРУВАННЯ?

Джерело.